• Běžecký pás 5
 • Běžecký pás 5
 • Běžecký pás 5
 • Běžecký pás 5
 • Běžecký pás 5
 • Běžecký pás 5
 • Běžecký pás 5
 • Běžecký pás 5
 • Běžecký pás 5

Běžecký pás 5

Ref.
8288569
Výhody výrobku
Běžecký pás s běžeckou plochou ideální pro sportovce jakékoli hmotnosti na běh rychlostí až 16 km/h. Díky 16 tréninkovým programům dosáhnete stanovených cílů.
13 999,00 Kč*
vč. ekologického poplatku
13,31 Kč
Univerzální využití
Umožňuje běh a chůzi o rychlosti až 16 km/h. Sklon: 0 až 10 %.
Pohodlí
Širší běžecká plocha pro větší pohodlí. 45 × 127 cm.
Interaktivita
16 tréninkových programů a čtyři funkce pro měření výkonu.
Tlumení došlapu
Optimální tlumení zajišťuje deska z měkkého dřeva a systém Domyos Soft Impact.

VLASTNOSTI

Běžecký pás
45 × 127 cm.
Max. rychlost
16 km/h (2,2 HP).
Rozměry výrobku
168 × 81 × 140 cm.
Složený výrobek
82 × 81 × 159 cm.
Rozměry balení
171 × 74 × 28 cm.
Hmotnost balení
75 kg.
Složení
Podvozek : 80.0% ocel, 20.0% polystyren Deska : 40.0% měď, 35.0% ocel, 10.0% mosaz, 10.0% epoxidová pryskyřice, 5.0% hliník
Určeno pro
běžce na udržení fyzické kondice.
záruka
Pět let na konstrukci, dva roky na motor a díly. Záruční servis: viz domyos.com.

RADY

Tipy na údržbu
Po každém použití z výrobku otřete pot. Pravidelně kontrolujte řádné utažení šroubů a matic, správnou polohu a napnutí pásu (podrobný postup naleznete v návodu). Doporučujeme pás pravidelně promazávat speciálním mazivem na běžecké pásy (ze 100% silikonu), zabráníte tak tření pásu o desku.
Skladovací Tipy
Skladujte na suchém místě, nikoli venku.
Omezení používání
Domácí použití, pět hodin týdně. Nosnost: 130 kg.

DALŠÍ INFORMACE

Běžecká plocha
Běžecká plocha pásu 5 je širší (45 × 127 cm), trénink je tak pohodlnější. Je vhodná pro všechny sportovce, kteří chtějí trénovat běh či chůzi svižným tempem.
Výkon motoru a maximální rychlost
Běžecký pás je vybaven motorem o výkonu 2,2 HP ideálním pro sportovce vážící až 130 kg a vhodným až na hodinový trénink běhu či chůze. Rychlost: 1 až 16 km/h. Díky vyšší maximální rychlosti je vhodný i na intervalový trénink.
Systém tlumení
Navíc nabízí dobré tlumení došlapu díky desce z pružného dřeva se systémem Domyos Soft Impact, která chrání vaše klouby a zajišťuje dobrý odraz při svižném tempu. Domyos Soft Impact: gumové vložky mezi dřevěnou deskou a kovovou konstrukcí. Poznámka: pokud chcete ještě účinnější tlumení došlapu, zvolte adekvátní obuv.
Displej a tréninkové programy
Pás zobrazuje čtyři údaje a je vybaven 16 tréninkovými programy, které vám pomohu dosáhnout vašeho cíle. Čtyři funkce: čas, rychlost, vzdálenost a odhad kalorické spotřeby. Osm tréninkových programů zaměřených na výkon (intervalový apod.), Osm tréninkových programů zaměřených na hubnutí a spalování kalorií. Běžecký pás je vybaven reproduktory a konektorem Jack (3,5 mm) pro připojení MP3 přehrávače.
Skladování
Model 5 se velmi snadno skládá. Nabízí vynikající kompromis mezi skladností a stabilitou.
Několik rad pro pohodlí při chůzi
Při chůzi vždy noste vhodnou obuv. Ke zvýšení stability pásu, zmírnění otřesů, hluku a k ochraně podlahy používejte speciální podložku. Doporučujeme ověřenou položku Domyos Training Mat.
Rady pro správný začátek tréninku
Postavte se na podnožky, pusťte pás na prázdno, vstupte na něj při rychlosti 1 km/h a můžete začít s tréninkem! Pozor, při spuštění se rychlost automaticky nastaví na 2 km/h. Před vstupem na pás doporučujeme z bezpečnostních důvodů rychlost snížit na 1 km/h.
Rady ohledně skládání a uložení výrobku
Pás se rychle a bezpečně skládá, postup naleznete v návodu k použití. Dodržujte následující pokyny: nejprve si sedněte do dřepu, poté uchopte běžeckou desku a zvedněte ji. Při zvedání mějte napřímená záda.
Záruka / návody / technická podpora
Podívejte se na naše stránky www.domyos.com, kde naleznete: - Informace o záruce vztahující se na váš výrobek. - Postup pro sestavení, seřízení a správné používání výrobku. - Technickou podporu. - Návod k použití pásu zdarma ke stažení.

Tipy

 • FITNESS

  Rozhodli jste se ke koupi běžeckého pásu, ale nevíte, který si vybrat. Přečtěte si následující rady, které vám ve výběru vašeho vysněného pásu pomohou!

  (5)
Nahoru