• Běžecký pás 5
 • Běžecký pás 5
 • Běžecký pás 5
 • Běžecký pás 5
 • Běžecký pás 5
 • Běžecký pás 5
 • Běžecký pás 5
 • Běžecký pás 5
 • Běžecký pás 5

Běžecký pás 5

Ref.
8288569
Výhody výrobku
Pás Comfort Run je ideální na chůzi či běh do 16 km/h. Zákazníci si zejména oblíbili jeho snadné a pohodlné používání i montáž.
13 999,00 Kč*
vč. ekologického poplatku
13,31 Kč
Univerzální využití
Maximální rychlost 16 km/h a motorizovaný náklon až 10 %.
Pohodlí
Rozměry plochy 45 × 127 cm jsou ideální na běh.
Interaktivita
Zobrazuje 5 funkcí a je vybaven 16 tréninkovými programy.
Tlumení došlapu
Optimální tlumení zajišťuje deska z měkkého dřeva a systém Domyos Soft Impact.

VLASTNOSTI

Běžecký pás
45 × 127 cm.
Hmotnost balení
75 kg.
Max. rychlost
16 km/h (2,2 HP).
Rozměry balení
171 × 74 × 28 cm.
Rozměry výrobku
168 × 81 × 140 cm.
Složený výrobek
82 × 81 × 159 cm.
Složení
Podvozek : 80.0% ocel, 20.0% polystyren Deska : 40.0% měď, 35.0% ocel, 10.0% mosaz, 10.0% epoxidová pryskyřice, 5.0% hliník
Určeno pro
běh a chůzi k udržení fyzické kondice a k posílení kardiovaskulárního systému.
záruka
5 let na konstrukci, 2 roky na motor a díly. Záruční servis: viz domyos.com.

RADY

Tipy na údržbu
Po každém použití z výrobku otřete pot. Pravidelně kontrolujte řádné utažení šroubů a matic, správnou polohu a napnutí pásu (podrobný postup naleznete v návodu). Doporučujeme pás pravidelně promazávat speciálním mazivem na běžecké pásy (ze 100% silikonu), zabráníte tak tření pásu o desku.
Skladovací Tipy
Skladujte na suchém místě, nikoli venku.
Omezení používání
Nosnost: 130 kg.

DALŠÍ INFORMACE

Systém tlumení
Systém tlumení Domyos Soft Impact a materiál spodní desky chrání vaše klouby při došlapu. Gumový díl umístěný mezi dřevěnou deskou a kovovou konstrukcí tlumí otřesy a zároveň poskytuje dynamický odraz.
Tréninkový počítač
Počítač zobrazuje následující funkce: doba používání, vzdálenost, kalorická spotřeba, okamžitá rychlost. Běžecký pás je vybaven: - měřičem tepové frekvence Handpulse, - reproduktory se vstupem (3,5 mm) umožňující poslech hudby, - program umožňující nastavení úseků odlišné rychlosti i sklonu umožňující intervalové tréninky.
Tréninkové programy
Běžecký pás Comfort Run je vybaven 16 přednastavenými programy: - 8 programů zaměřených na výkonnostní, intervalové tréninky, - 8 programů vhodných na hubnutí a spalování kalorií. Detailní popis programů naleznete v návodu k použití či na stránkách domyos.com pod záložkou servis.
Záruka / návody / technická podpora
Podívejte se na naše stránky www.domyos.com, kde naleznete: návod ke složení a nastavení výrobku, řešení možných technických problémů, návod k použití ke stažení a další rady a tipy k používání.
Přínosy běžeckého pásu
Běh a chůze jsou ideálními aktivitami pro získání či udržení fyzické kondice, zeštíhlení postavy či zlepšení funkce kardiovaskulárního systému. Díky běžeckému pásu se tomuto sportu můžete věnovat za každého počasí, a vytvořit si tak z něj denní rituál. Světová zdravotnická organizace pro udržení fyzické kondice doporučuje cvičit pravidelně a v mírném tempu (člověk se nezadýchává a je schopen si povídat) po dobu 22 minut každý den.
Skladování
Pás lze složit do vertikální polohy a snadno uložit. Navíc je vybaven dvěma praktickými transportními kolečky. Běžecký pás Comfort Run je vybaven rychlým a bezpečným systémem skládání, při němž nedochází k poškození podlahy.
Hmotnost a rozměry
Rozměry při složení: 182 × 81 × 159 cm. Rozměry rozloženého výrobku: 168 × 81 × 140 cm. Hmotnost výrobku: 65 kg, rozměry balení: 177 × 74 × 28 cm. Hmotnost balení: 75 kg.
Výkon motoru
Výkon motoru 2,25 HP zajišťuje plynulý chod pásu. Maximální nosnost pásu je 130 kg.
Nehlučnost
Při rychlosti 10 km/h bez běžce vydává pás hluk o 68 dB. Hlučnost pásu snížíte umístění podložky typu Training Mat pod běžecký pás.

Tipy

 • FITNESS

  Rozhodli jste se ke koupi běžeckého pásu, ale nevíte, který si vybrat. Přečtěte si následující rady, které vám ve výběru vašeho vysněného pásu pomohou!

  (7)
Nahoru