• Boxerské rukavice FKT180
  • Boxerské rukavice FKT180
  • Boxerské rukavice FKT180
  • Boxerské rukavice FKT180
  • Boxerské rukavice FKT180
  • Boxerské rukavice FKT180
  • Boxerské rukavice FKT180

Boxerské rukavice FKT180

Ref.
8313161
Výhody výrobku
Vysoce prodyšné boxerské rukavice s účinným tlumením.
Odolnost
Vnější vrstva z polyuretanu zvyšuje životnost rukavic.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 6 do 14 oz.
Barva
Červeno-černá.
Složení
Hřbet ruky : 100.0% polyuretan Vnitřní část – hlavní podšívka : 100.0% polyester Výplň : 100.0% polyuretan
Určeno pro
začínající boxery.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Po tréninku vsuňte do rukavic papírovou ruličku. Ta udrží rukavice otevřené, lépe se tak vyvětrají a karton navíc absorbuje pot. Nebo si můžete zakoupit Glove Dryer značky Domyos, který byl vyvinut speciálně pro snadné sušení rukavic.
Skladovací Tipy
Skladujte na dobře větraném místě.

DALŠÍ INFORMACE

Jak správně vybrat boxerské rukavice?
Box je kontaktní bojový sport. Smyslem rukavic je ochránit ruce a tělo boxera, stejně jako jeho soupeře. Rukavice tedy snižují riziko zranění obou boxerů.
Jakou velikost vybrat?
Velikost boxerských rukavic je udávána v oz (značka pro unci, britskou měrnou jednotku). Jednotka oz představuje hmotnost rukavice (a tak i stupeň ochrany), která se odvíjí od hmotnosti boxera. Hmotnost rukavice: vaše hmotnost – 6 oz: < 45 kg. 8 oz: 45 až 65 kg. 10 oz: 65 do 78 kg. 12 oz: 78 až 90 kg. 14 oz: > 90 kg. 16 oz: > 90 kg pro ještě lepší ochranu.
Jak vybrat rukavice podle úrovně?
Začátečníci by měli volit rukavice pohodlné a prodyšné. Na pravidelné boxování jsou potřeba rukavice s vyšší odolností. Pro profesionální boxery jsou vhodné kožené rukavice, které zajišťují skvělou ochranu a jsou velmi odolné.
Doporučení
Používáním vnitřních rukavic ochráníte boxovací rukavice před potem. Jsou praktické, snadno se nasazují i svlékají. Prodlužují životnost boxerských rukavic. Bandáže jsou určené zejména k ochraně a zpevnění kloubů a zápěstí, ale rovněž chrání rukavice před potem.
Nahoru