• DĚTSKÉ PUNČOCHÁČE RŮŽOVÉ

Dívčí punčochové kalhoty s otvory pod chodidly světle růžové

Ref.
8078126
Users reviews
4.2 / 5 41 Názory
Collaborators reviews
4 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
S otvory pod chodidly, kterými lze nohu prostrčit ven. Jsou ideální na tanec se špičkami, jelikož vám umožní chránit si prsty.
Kombinovatelnost
Otvory umožňují rychle odkrýt špičky nohou během tréninku.
Odolnost
Plochý pas, zesílený rozkrok.
Hebkost
Hebký materiál pro maximální pohodlí.
Volnost pohybu
Střih a materiál vyhovují pohybově náročným cvikům.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 4 do 14 let.
Barva
Růžová.
Složení
Hlavní materiál : 90.0% polyamid, 10.0% elastan
Tests
Stálost barev a tvaru byla testována. Testy stálosti barev a tvaru při praní a sušení jsou prováděny pravidelně nezávislou laboratoří a umožňují nám udržovat vysokou kvalitu našich výrobků.
Určeno pro
balet.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jaký úbor na balet?
Podoba baletního úboru se většinou řídí doporučením či požadavkem pedagoga. Obvykle se nenosí spodní prádlo. Kombinace trikotu a punčochových kalhoty zaručuje, že celý úbor lépe drží na místě a neposune se ani při prudším pohybu. Ideální vybavení na balet zahrnuje: trikot, punčocháče, piškoty a pro zahřátí svalů před lekcí i po ní je vhodné nosit zavinovací blůzu.
Proč volit punčochové kalhoty Domyos?
Díky svým funkčním vlastnostem a provedení poskytují punčochové kalhoty Domyos pohodlí a optimální zpevnění. Dokonale podtrhnou pohyby nohou. Bavlněný klínek v rozkroku a zesílené špičky zvyšují jejich odolnost. Kalhoty jsou vhodné na hodiny baletu i na představení.
Jak vybrat punčochové kalhoty na balet?
Značka Domyos nabízí několik druhů punčochových kalhot, nejzákladnějším zůstávají punčochové kalhoty kryjící i špičky nohou. Ty jsou k dostání v bílé a růžové barvě. Dále existují punčochové legíny vhodné na balet i contemporary (v černé a růžové barvě). Rovněž doporučujeme punčochové kalhoty s otvory pod chodidly, kterými lze nohu prostrčit ven. Jsou ideální na tanec se špičkami, jelikož vám umožní chránit si prsty.
4.2 / 5 41 Názory
38 uživatelů doporučuje tento výrobek
 • Muž
  50–59 let
  23 June 2015
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Günstige Ballettstrumpfhose für Kinder
  günstiger Preis

  Tolle Ballettstrumpfhose für Kinder. Da Kinder immer irgendwo hängen bleiben und die Strumpfhose somit nie lange heil bleibt kann man sich immer eine auf Reserve legen.

 • 02 November 2013
  That review has been deposited on this product version
  Spitzen Produkt - Kein Erw. Größen
  Spitzenmaterial Erwachsenengrößen

  Ich hab mir diese vor 4 Jahren in Größe L gekauft. Echt annehm zu tragen. Super für Spitzentanz. Schade, dass es diese nur noch in Kindergrößen gibt :-(

 • 25 September 2013
  That review has been deposited on this product version
  Spitze
  Material, Strapazierfähigkeit, Farbe Keine

  Aus der alten Größe rausgewachsen, haben wir die nächste Größe bestellt. Die alte Strumpfhose ist immer noch Tipp Top und das nach 2 Jahren! Dank der Löcher weiß das Kind wo vorne und hinten ist und kann sie super alleine anziehen. Die Hose ist relativ robust und hält viel aus. Allerdings ist sie im Sommer zu warm. Spitzen Produkt wo Preis Leistung stimmt.

4 / 5 1 Názor
1 uživatelů doporučuje tento výrobek
 • venditore/ Pisa
  20 July 2016
  That review has been deposited on this product version
  multiuso

  calze per danza classica, con foro sul collo del piede per ispezionare facilmente le dita se si usano le punte ma ottime per essere utilizzate come fuseau

Nahoru