• ELIPTICKÝ TRENAŽÉR VE 530
 • ELIPTICKÝ TRENAŽÉR VE 530
 • ELIPTICKÝ TRENAŽÉR VE 530
 • ELIPTICKÝ TRENAŽÉR VE 530
 • ELIPTICKÝ TRENAŽÉR VE 530
 • ELIPTICKÝ TRENAŽÉR VE 530
 • ELIPTICKÝ TRENAŽÉR VE 530
 • ELIPTICKÝ TRENAŽÉR VE 530
 • ELIPTICKÝ TRENAŽÉR VE 530

ELIPTICKÝ TRENAŽÉR VE 530

Ref.
8350920
Výhody výrobku
Pohodlný eliptický trenažér s výškově nastavitelnými řídítky.
7 999,00 Kč*
vč. ekologického poplatku
2,25 €
Plynulý chod pedálů
Plynulý chod pedálů je šetrný ke kloubům (6kg zátěžové kolo).
Interaktivita
5 funkcí, 10 programů a 4 uživatelské profily. Včetně hrudního pásu.
Ovladatelnost
Transportní kolečka usnadňují přesun.

VLASTNOSTI

Použití
Pravidelné (5 h týdně).
Zátěžové kolo
6 kg.
Cíl
Zeštíhlení postavy.
Složení
Rám : 100.0% ocel
Určeno pro
zeštíhlení postavy (pravidelný trénink, tj. až 5 h týdně).
záruka
2 roky na díly a práci, 5 let na rám. Záruční servis: viz domyos.com.
Download user manual link

RADY

Tipy na údržbu
Pravidelně kontrolujte dotažení šroubů a dalších částí stroje. Po každém použití z výrobku otřete pot. Pravidelně z výrobku odstraňujte prach jemným hadříkem.
Skladovací Tipy
Skladujte na suchém místě. Neskladujte venku.
Omezení používání
Nosnost: 130 kg. Pouze pro domácí použití.

DALŠÍ INFORMACE

Hmotnost a rozměry
Rozměry: 130 × 65 × 160 cm. Hmotnost: 41 kg. Rozměry balení: 110 × 24 × 55 cm. Hmotnost balení: 45 kg.
Příznivé účinky eliptického trenažéru
Jedná se o komplexní a šetrný způsob cvičení. Umožní vám zvýšit si vytrvalost a zpevnit si celé tělo. Pro udržení formy Světová zdravotnická organizace doporučuje věnovat se této aktivitě pravidelně a při střední intenzitě (kdy dochází pouze k mírnému pocení, bez zadýchávání), tj. 22 minut denně. Pro snížení hmotnosti, a zejména úbytek tuku, Světová zdravotnická organizace doporučuje věnovat se této aktivitě rovněž pravidelně a při střední intenzitě, avšak po delší dobu, tj. 44 minut denně.
Zátěžové kolo a plynulý chod pedálů
Zátěžové kolo eliptického trenažéru zajišťuje plynulý chod pedálů. Čím je zátěžové kolo těžší, tím je chod pedálů plynulejší a váš trénink příjemnější.
Tréninkový počítač, váš virtuální trenér
Tréninkový počítač trenažéru zobrazuje 5 údajů: kalorickou spotřebu, vzdálenost, čas, rychlost, tepovou frekvenci. Hrudní pás je součástí balení. 10 programů navržených našimi trenéry umožňuje příjemný trénink s ohledem na vaše cíle (zbavení se nadbytečných kilogramů, zpevnění svalů, návrat do formy, zlepšení výkonnosti atd.). Pro rodinné používání lze nastavit 4 uživatelské profily.
Měření tepové frekvence
K trenažéru je dodáván i hrudní pás měřící tepovou frekvenci. Jedná se o nejspolehlivější způsob, jak tepovou frekvenci měřit. Před připnutím pásu na hrudník navlhčete čidla. Pás dobře utáhněte. Vaše tepová frekvence se za několik vteřin zobrazí na displeji.
Nastavení
Několikeré nastavení umožňuje trenažér přizpůsobit postavě: - nastavení výšky řídítek, - nastavení pedálů (blíže k řídítkům, na střed nebo dále od řídítek.) Optimální je poloha uprostřed. Přední pozice vyhovuje osobám s tělesnou výškou pod 175 cm, zadní pozice osobám vyšším než 185 cm.
Rady k přemístění trenažéru
Trenažér je vpředu vybaven kolečky. Při přesunu si stoupněte čelem ke trenažéru. Zapřete se o něj nohou, zatlačte na řídítka a převraťte jej na kolečka. Trenažér opatrně přemístěte tam, kam potřebujete.

Tipy

 • FITNESS

  Na eliptickém trenažéru lze pracovat až 80% svalů. A to vše pozvolna… Váš fitness partner Domyos vám pomůže v boji s tuky pomocí eliptického trenažéru.

  (2)
 • FITNESS

  Zde je náš průvodce Domyos, abyste mohli naplno využít všech výhod cvičení na eliptickém trenažéru: aerobní práce a kompletní zpevnění bez zátěže na klouby.

  (1)
Nahoru