• Pěnový blok na jógu tmavě šedý
  • Pěnový blok na jógu tmavě šedý
  • Pěnový blok na jógu tmavě šedý
  • Pěnový blok na jógu tmavě šedý

Pěnový blok na jógu tmavě šedý

Ref.
8351158
Výhody výrobku
Pomůcka pro cvičení rovnováhy. Lehký a měkký blok. Vhodný pro pozice vsedě či rovnovážné pozice. Rozměry: 22,5 × 13,5 × 7,5 cm.
Stabilita
Napomáhá k držení rovnováhy. Obvod paže: 22 × 13,5 × 7,5 cm.
Nízká hmotnost
Hmotnost: 90 g. Snadno se uskladní i přemísťuje.
Hebkost
Vyrobeno z měkké pěny.

VLASTNOSTI

Složení
Láhev : 95.0% polyetylen, 5.0% EVA (etylenvinylacetát)
Určeno pro
cvičení jógy.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Čistěte vlhkým hadříkem. Pro odstranění nečistot používejte esenciální oleje.

DALŠÍ INFORMACE

K čemu slouží pěnová cihlička? Rozměry: 22,5 cm × 13,5 cm × 7,5 cm.
Blok slouží jako pomůcka při provádění různých jógových pozic. Může také nahradit meditační polštář zafu. Cihlička je velmi lehká a snadno se přenáší v tašce. Při provádění náročnějších pozic vyžadujících udržení rovnováhy (pozice půlměsíce: Ardha Chandrasana) doporučujeme používat stabilnější blok z těžšího materiálu (korku nebo dřeva).
Řada výrobků na jógu DOMYOS
Tato řada sportovních výrobků byla vyvinuta s cílem zaručit maximální pohodlí při cvičení. Na vývoji našich výrobků se podílí celé týmy lidí, aby pro vás cvičení či hodiny jógy zůstávaly okamžikem radosti a uvolnění. Díky tomu se při cvičení můžete zcela soustředit na správné provedení pozic a dýchání. Všechny výrobky testujeme v praxi a na základě názorů uživatelů dále vylepšujeme.
Proč cvičit jógu?
Jóga má své kořeny ve starověké Indii a umožňuje propojení ducha s tělem. Při pravidelném cvičení jógy se budete cítit lépe po duševní i fyzické stránce. Po fyzické stránce jóga přispívá ke zpevnění těla, větší ohebnosti a lepšímu držení rovnováhy. Po stránce duševní pomáhá uvolňovat stres a nalézat klid i sebedůvěru.

Tipy

Nahoru