• Švihadlo Essential
 • Švihadlo Essential
 • Švihadlo Essential

Švihadlo Essential

Ref.
8342350
Výhody výrobku
Švihadlo Essential lze snadno a rychle upravit a přizpůsobit tak každému. Vhodné pro začátečníky. Trénujte zábavnou a účinnou formou.
Možnost nastavení
Délku lze snadno a rychle upravit a přizpůsobit ji tak každému.
Ergonomický tvar
Tenké plastové rukojeti.
Jízdní vlastnosti
Švihadlo vhodné pro začátečníky na trénink v pomalejším tempu.

VLASTNOSTI

Délka švihadla
2,7 m.
Švihadlo
Nastavitelné.
Použití
Do interiéru.
Složení
Rukojeť : 100.0% polypropylen Lano : 100.0% polyvinylchlorid (PVC) bez ftalátů
Určeno pro
začátečníky na jeden až dva tréninky týdně.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Čistěte vodou.
Skladovací Tipy
Pro uskladnění doporučujeme švihadlo zavěsit.
Omezení používání
Při skákání noste obuv.

DALŠÍ INFORMACE

Jak nastavit délku švihadla?
Odejměte zátku na konci rukojeti, pak nohou přišlápněte střed švihadla a napněte jej k ramenům. U začátečníků nebo pro pohodlnější skákání by rukojeti měly sahat k ramenům. Zkušení uživatelé mohou volit délku zhruba k pupíku či k poslednímu páru žeber. Přebývající část švihadla odřízněte, nevkládejte ji do rukojetí.
Příznivé účinky skákání přes švihadlo
Skákání přes švihadlo je účinný způsob, jak se zbavit přebytečných kalorií, hubnout, tvarovat postavu nebo získat ploché břicho. Jedná se o velmi jednoduché, avšak efektivní cvičení, které pomáhá k lepší rovnováze a k lepšímu držení těla. Při skákání přes švihadlo nedochází pouze k namáhání svalů spodní části těla, zpevňujete také paže, ramena, zádové a břišní svalstvo. Po zvládnutí techniky přispívá skákání přes švihadlo také ke zvýšení vytrvalosti.
Skákejte bez rizika zranění
Při skákáni zatáhněte břicho a stáhněte břišní svaly. Zároveň mějte zpevněnou pánev, abyste zabránili prohýbání beder a bolestem v kříži. Pokud se skákáním přes švihadlo začínáte, doporučujeme dělat při jednom otočení švihadla dvojskok snožmo, či střídat dvojskok na pravé a na levé noze. Při skákání noste tenisky, které ztlumí nárazy.
Kalorická spotřeba
15 minut skákání přes švihadlo odpovídá 30 minutám běhu. Při hodinovém cvičení spálíte až 725 kalorií!
K dispozici jsou pro vás instruktážní videa se cviky zdarma.
Pod odkazem <a href="http://www.domyos.com" target="_blank">Domyos.com</a> naleznete instruktážní videa vedená profesionálními trenéry značky Domyos.

Tipy

 • FITNESS
  conseils-energy-astuce-corde-bruleur-de-calories

  Skákání přes švihadlo je ideální fitness aktivitou pro spalování tuků, umožní Vám zhubnout, posílit břicho, předcházet celulitidě a zlepšit si vytrvalost.

  (2)
 • FITNESS

  Chcete spálit co nejvíce kalorií v co nejkratším čase? Podívejte se na náš tréninkový plán pro skákání přes švihadlo, díky kterému zhubnete a zpevníte si celé tělo. Je to na Vás!

  (2)
 • FITNESS

  Aerobní trénink, vytrvalost, zpevnění svalů, protažení nohou: švihadlo představuje kompletní trénink, ať už jste začátečník nebo zdatný sportovec!

Nahoru