• Švihadlo Essential
 • Švihadlo Essential
 • Švihadlo Essential

Švihadlo Essential

Ref.
8342350
Výhody výrobku
Švihadlo Essential lze snadno a rychle upravit a přizpůsobit tak každému. Vhodné pro začátečníky. Trénujte zábavnou a účinnou formou.
Možnost nastavení
Délka švihadla lze snadno a rychle upravit bez použití nářadí.
Ergonomický tvar
Plastové rukojeti jsou velmi pohodlné.
Jízdní vlastnosti
Švihadlo z PVC pro větší rychlost.

VLASTNOSTI

Složení
Rukojeť : 100.0% polypropylen Lano : 100.0% polyvinylchlorid (PVC) bez ftalátů
Určeno pro
začátečníky na jeden až dva tréninky týdně.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Čistěte vodou.
Skladovací Tipy
Pro uskladnění doporučujeme švihadlo zavěsit.
Omezení používání
Při skákání noste obuv.

DALŠÍ INFORMACE

Kalorická spotřeba
15 minut skákání přes švihadlo odpovídá 30 minutám běhu. Při hodinovém cvičení spálíte až 725 kalorií!
Příznivé účinky švihadla
Při skákání přes švihadlo spalujete kalorie, tvarujete svoji postavu, hubnete a tvarujete si břišní svalstvo. Je to jednoduché cvičení, které zlepšuje rovnováhu a držení těla. Při skákání přes švihadlo nedochází pouze k namáhání svalů spodní části těla, zpevňují se také paže, ramena, zádové a břišní svalstvo. Pokud je tento sport provozován správně, přispívá ke zvýšení vytrvalosti.
jak nastavit délku švihadla?
Odejměte zátku na konci rukojeti, pak nohou přišlápněte střed švihadla a napněte jej k ramenům. Začátečníci by měli mít rukojeti švihadla k ramenům. Zkušeným sportovcům by mělo švihadlo sahat k posledním obratlům či k pupíku. Zbytek šňůry odřízněte, nevkládejte ji do rukojetí.
Skákejte bez rizika zranění
Při skákáni zatáhněte břicho, posílíte tak břišní svaly. Mějte přitom zpevněná hýždě, abyste zabránili prohnutí beder a bolestem v kříži. Pokud se skákáním přes švihadlo začínáte, doporučujeme ze začátku dělat při jednom otočení švihadla dvojskok snožmo, či pokaždé na jedné noze. Při skákání noste tenisky, které ztlumí nárazy.

Tipy

 • FITNESS
  conseils-energy-astuce-corde-bruleur-de-calories

  Skákání přes švihadlo je ideální fitness aktivitou pro spalování tuků, umožní Vám zhubnout, posílit břicho, předcházet celulitidě a zlepšit si vytrvalost.

  (2)
 • FITNESS

  Chcete spálit co nejvíce kalorií v co nejkratším čase? Podívejte se na náš tréninkový plán pro skákání přes švihadlo, díky kterému zhubnete a zpevníte si celé tělo. Je to na Vás!

  (3)
 • FITNESS

  Aerobní trénink, vytrvalost, zpevnění svalů, protažení nohou: švihadlo představuje kompletní trénink, ať už jste začátečník nebo zdatný sportovec!

Nahoru