Baletní špičky Relevé

Ref.
8327866
Výhody výrobku
Slovo relevé pochází z baletní terminologie a znamená „stoupnout si na špičky“. Proto značka Domyos pro svůj nový model vybrala právě tento název. Špičky jsou pohodlné, a tím usnadňují trénink.
Pohodlí
Měkká elastomerová vložka poskytuje pohodlí.
Snadný přechod na špičku
Konstrukce usnadňuje přechod na špičku.

VLASTNOSTI

Složení
Svršek: : 100.0% polyester Podšívka: : 100.0% polyester Podešev: : 100.0% hovězí kůže
Approved by
73 % baletek potvrdilo, že špičky Relevé jsou pohodlnější než tradiční špičky. (Testu se zúčastnilo 58 baletek.)
Tests
Pohodlí výrobku bylo testováno naším výzkumným a vývojovým týmem (pomocí tzv. senzorické analýzy). Při testu biomechanický vlastností zkoumajícím obtížnost přechodu na špičky se potvrdilo, že špičky Relevé v porovnání s klasickými modely dostupnými u specializovaných prodejců šetří lýtkový sval (který natahuje kotník při stoupání na špičky) o 7 %.
Určeno pro
baletky.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Nechávejte uschnout mimo tašku, zabráníte tím deformaci špiček.
Skladovací Tipy
Špičky můžete skladovat přiložené k sobě. Nezapomeňte však srolovat našité stuhy.
Omezení používání
Kotník musí být dostatečně silný. Poraďte se s balet. mistrem.

DALŠÍ INFORMACE

Špičky Relevé
Inovativní konstrukce špiček Relevé přináší dvě hlavní výhody: špičky jsou díky vnitřnímu materiálu SEBS velmi pohodlné (Sebs je hebký elastomer podobný silikonu, který poskytne vašim chodidlům a prstům pohodlí). Jejich konstrukce usnadňuje přechod na špičku. Netrapte se bolestí a užívejte si krásu baletu naplno!
Výběr velikosti
Špička je při zkoušení baletní obuvi nejdůležitější. Při zkoušení špiček si stoupněte, chodidla srovnejte vedle sebe a stůjte celou plochou na zemi. Prsty se musí lehce dotýkat špičky boty. V baletní obuvi nesmí být žádný prostor navíc. Pozor, tančit v příliš velkých špičkách může být velmi nebezpečné a také bolestivé. Špičky nejsou rozlišeny (pravá i levá špička vypadají stejně), baletka si sama zvolí, která bota bude patřit na kterou nohu.
Nahoru