Běžecký pás 5

Ref.
8288569
Users reviews
4.8 / 5 8 Názory
Výhody výrobku
Pás Comfort Run je ideální na chůzi či běh do 16 km/h. Zákazníci si zejména oblíbili jeho snadné a pohodlné používání i montáž.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Univerzální využití
Max. rychlost 16 km/h, motorizovaný náklon 0 až 10 %.
Pohodlí
Běžecká plocha: 45 × 127 cm.
Interaktivita
16 programů a 5 ukazatelů: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, bpm.

VLASTNOSTI

Běžecký pás
45 × 127 cm.
Max. rychlost
16 km/h (2,2 HP).
Rozměry výrobku
168 × 81 × 140 cm.
Složený výrobek
82 × 81 × 159 cm.
Rozměry balení
171 × 74 × 28 cm.
Hmotnost balení
75 kg.
Složení
Podvozek : 80.0% ocel, 20.0% polystyren Deska : 40.0% měď, 35.0% ocel, 10.0% mosaz, 10.0% epoxidová pryskyřice, 5.0% hliník
Určeno pro
běh a chůzi k udržení fyzické kondice a k posílení kardiovaskulárního systému.
záruka
5 let na konstrukci, 2 roky na motor a díly. Záruční servis: viz domyos.com.

RADY

Tipy na údržbu
Po každém použití z výrobku otřete pot. Pravidelně kontrolujte řádné utažení šroubů a matic, správnou polohu a napnutí pásu (podrobný postup naleznete v návodu). Doporučujeme pás pravidelně promazávat speciálním mazivem na běžecké pásy (ze 100% silikonu), zabráníte tak tření pásu o desku.
Skladovací Tipy
Skladujte na suchém místě, nikoli venku.
Omezení používání
Nosnost: 130 kg.

DALŠÍ INFORMACE

Přínosy běžeckého pásu
Běh a chůze jsou ideálními aktivitami pro získání či udržení fyzické kondice, zeštíhlení postavy či zlepšení funkce kardiovaskulárního systému. Díky běžeckému pásu se tomuto sportu můžete věnovat za každého počasí, a vytvořit si tak z něj denní rituál. Světová zdravotnická organizace pro udržení fyzické kondice doporučuje cvičit pravidelně a v mírném tempu (člověk se nezadýchává a je schopen si povídat) po dobu 22 minut každý den.
Tréninkový počítač
Počítač zobrazuje následující funkce: čas, vzdálenost, spálené kalorie, okamžitou rychlost a sklon. Běžecký pás je vybaven: - měřičem tepové frekvence Handpulse, - reproduktory se vstupem (3,5 mm) umožňující poslech hudby, - program umožňující nastavení úseků odlišné rychlosti i sklonu umožňující intervalové tréninky.
Tréninkové programy
Běžecký pás Comfort Run je vybaven 16 přednastavenými programy: - 8 programů zaměřených na výkonnostní, intervalové tréninky, - 8 programů vhodných na hubnutí a spalování kalorií. Detailní popis programů naleznete v návodu k použití či na stránkách domyos.com pod záložkou servis.
Výkon motoru
Výkon motoru 2,25 HP zajišťuje plynulý chod pásu.
Systém tlumení
Systém tlumení Domyos Soft Impact a materiál spodní desky chrání vaše klouby při došlapu.
Nehlučnost
Při rychlosti 10 km/h bez běžce vydává pás hluk o 68 dB. Hlučnost pásu snížíte umístění podložky typu Training Mat pod běžecký pás.
Skladování
Pás lze složit do vertikální polohy a snadno uložit. Běžecký pás Comfort Run je vybaven rychlým a bezpečným systémem skládání, při němž nedochází k poškození podlahy. Navíc je vybaven dvěma praktickými transportními kolečky.
Hmotnost a rozměry
Rozměry při složení: 182 × 81 × 159 cm. Rozměry rozloženého výrobku: 168 × 81 × 140 cm. Hmotnost výrobku: 67 kg, rozměry balení: 177 × 74 × 28 cm. Hmotnost balení: 75 kg.
Záruka / návody / technická podpora
Na stránkách www.domyos.com v záložce Servisu naleznete: - Montáž a nastavení výrobku - Praktické rady při technických problémech - Odkaz ke stažení návodu k použití

Users reviews

4.8 / 5 8 Názory
8 uživatelů doporučuje tento výrobek
 • Žena
  30–39 let
  29 January 2017
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Dobrý výrobek za pěknou cenu
  Přednastavené programy, tichý chod -

  Dobrý výrobek za pěknou cenu

 • Žena
  26 January 2017
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  super stroj mohu jen doporučit
  možnost nastavit přesnou rychlost poměrně velká hlučnost

  používá ho celá rodina

 • Muž
  20–29 let
  19 January 2017
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  Spokojnosť
  široká a dlhá bežecká plocha, kvalitná konštrukcia nepodsvietený displej

  Za cenu za ktorú sa pás predáva má veľmi dobrú bežeckú plochu ktorá je príkladne široká (45cm) aj dlhá (127cm) a nemusíte sa tak veľmi pri behaní kontrolovať či nevybiehate z bežeckej plochy ako by sa mohlo stať pri užších pásoch. Tak isto výborne tlmí nárazy vďaka tlmiacemu prvku pod bežeckou plochou. Beh je tak naozaj komfortný a netrpia vaše kĺby ani svaly. Tak isto konštrukcia je veľmi kvalitná a nosnosť v tejto cenovej kategórií tak isto netypicky vysoká. Pás mi príde relatívne tichý svojou funkčnosťou a konštrukciou by sa mohol porovnávať aj s profesionálnymi pásmi vo fitness centrách. Na domáce pravidelné behanie je výborný.

Nahoru