Běžecký pás Climb

Ref.
8396836
Výhody výrobku
Zažijte intenzivní tréninky díky kombinaci rychlosti až 18 km/h a náklonu 20 %.
19 999,00 Kč*
vč. ekologického poplatku
13,31 Kč
Univerzální využití
Zažijte maximální tréninky s rychlostí až 18 km/h a max. náklonem 20 %.
Pohodlí
Široká došlapová plocha vhodná na dlouhé kroky: 51 × 135 cm.
Interaktivita
30 přednastavených programů + kompatibilita s programem Domyos E-Connected.
Skladnost
Skládací pás.
Doba montáže
Montáž zabere 2 osobám 90 minut.

VLASTNOSTI

Složení
Rám : 100.0% ocel Kapuce : 75.0% polystyren, Kapuce : 25.0% polyvinylchlorid (PVC) bez ftalátů Balení : 85.0% celulóza, Balení : 10.0% expandovaný polystyren, Balení : 5.0% polyethylentereftalát Deska : 40.0% měď, Deska : 35.0% ocel, Deska : 10.0% mosaz, Deska : 10.0% epoxidová pryskyřice, Deska : 5.0% hliník
záruka
2 roky na díly a práci. 5 let na kovovou konstrukci. Náhradní díly k dostání 10 let.
Download user manual link

RADY

Skladovací Tipy
Skladujte na suchém místě, chraňte před prachem.
Omezení používání
Maximální hmotnost uživatele: 130 kg. Pouze na domácí použití.

DALŠÍ INFORMACE

Hmotnost a rozměry
Rozměry výrobku: 178 × 89 × 164 cm. Složený: 85 × 89 × 164 cm. Hmotnost: 98 kg, rozměry balení: 177 × 97 × 35 cm. Hmotnost balení: 106 kg.
Výkon motoru
Výkon motoru Climb je 1,5 HP a 1120 W. Průměrná spotřeba energie je 390 W (uživatel o hmotnosti 90 kg s rychlostí 8 km/h).
Až 20% náklon
Běžecký pás Climb Domyos má jako jediný ve své řadě náklon až 20 %. Díky vysokému náklonu zintenzivníte tréninky, posílíte kardiovaskulární systém, získáte svalovou hmotu a spálíte až 4krát více kalorií než na rovině. Pro bezpečný běh i při vysokém náklonu se stačí chytit nad konzolí pásu!
Počítač Climb by Domyos
Dotykový displej se snadno a intuitivně ovládá. LED zobrazení následujících funkcí: čas, vzdálenost, kalorie, tepová frekvence a sklon. Počítač je dále vybaven: snímačem Bluetooth k připojení k tabletu či smartphonu pomocí aplikace Domyos E-Connected, dvěma 5W reproduktory, vstupem a kabelem s koncovkou Jack (3,5 mm) pro poslech hudby z reproduktorů při tréninku.
30 přednastavených programů
30 přednastavených programů vyvinutých profesionálním coachem Domyos je rozděleno na: rekonvalescenční běh, spalování kalorií a vytrvalost. Každý program se liší profilem, délkou, rychlostí a náklonem běhu. Snadno si jej nastavíte dle svých potřeb a pokročilosti. Běžecký pás navíc můžete připojit k aplikaci E-Connected.
Připojený pás
Připojte se k aplikacím E-Connected či Kinomap, kde najdete motivaci i přehled svých tréninků. Díky E-Connected si můžete stanovit týdenní cíl, pokud jde o překonanou vzdálenost, čas či kalorickou spotřebu. Všechny tréninky jsou zaznamenávány a vy je můžete porovnávat. Díky Kinomap budete trénovat ve skutečných lokalitách synchronizovaných s vaší trenažérem. Ve vašem rytmu či v závodním režimu, sami či společně s ostatními uživateli Kinomap zažijete jedinečný zážitek.
Měření tepové frekvence
Běžecký pás Climb se dodává s hrudním pásem na měření tepové frekvence. Pokud se sportem začínáte nebo se ke sportu vracíte po delší pauze, poraďte se se svým lékařem. Sportovní profesionálové vám také mohou poradit s nastavením cílových pásem tepové frekvence.
Dynamický systém tlumení
Systém tlumení byl vyvinut tak, aby vám poskytoval skvělý odraz a dynamický došlap. Běh na pásu je šetrnější k vašim kloubům než běh po zpevněných cestách.
Nehlučnost chodu
Tichý chod je zásadní kritérium, kterému při vývoji výrobků přikládáme patřičnou pozornost. Snažíme se zajistit, aby byl stroj příjemný nejen pro uživatele, ale i pro jejich okolí. Při rychlosti 10 km/h bez běžce je hlučnost pásu 52 dB. Jedná se o nejméně hlučný běžecký pás řady Domyos.
Skladování
Běžecký pás lze složit, aby při skladování nezabíral zbytečně mnoho místa. Pro skladování pásu ve složené pozici potřebujete prostor o rozměrech 133 × 88 cm. Jeho konstrukce nabízí skvělý poměr mezi skladností a stabilitou. Přístroj doporučujeme skladovat na suchém a čistém místě. Běžecký pás je rovněž vybaven dvěma transportními kolečky.
Přínosy běžeckého pásu
Běh a chůze jsou ideálními aktivitami pro získání či udržení fyzické kondice, zeštíhlení postavy či zlepšení funkce kardiovaskulárního systému. Vlastníte-li běžecký pás, nemusí vás trápit špatné počasí, tréninky si můžete dopřávat každý den. Tréninky snadno přizpůsobíte své fyzické kondici a cílům, kterých chcete dosáhnout.
Záruka / návody / technická podpora
Podívejte se na naše stránky www.domyos.com, kde naleznete: informace o záruce vztahující se na váš výrobek, postup pro sestavení, seřízení a správné používání výrobku, technickou podporu, návod k použití.
Nahoru