Běžecký pás EShape Booster E CONNECTED

Ref.
8343411
Výhody výrobku
Běžecký pás se sklonem až 20 % umožňuje spálit až čtyřikrát více kalorií a je kompatibilní s Domyos aplikací E Connected, která zajišťuje coaching na míru.
Univerzální využití
Střídejte různé stupně tréninku díky rychlosti až 16 km/h a max. 20% sklonu.
Pohodlí
Rozměry desky vhodné i pro dlouhé kroky: 51 × 135 cm.
Interaktivita
9 programů, coaching na míru díky aplikaci E CONNECTED.

VLASTNOSTI

Složení
Rám : 100.0% ocel Kapuce : 75.0% polystyren, 25.0% polyvinylchlorid (PVC) bez ftalátů Balení : 85.0% celulóza, 10.0% expandovaný polystyren, 5.0% polyethylentereftalát Deska : 40.0% měď, 35.0% ocel, 10.0% mosaz, 10.0% epoxidová pryskyřice, 5.0% hliník
Určeno pro
udržení a zlepšení fyzické kondice a vyrýsování postavy.
záruka
5 let na konstrukci, 2 roky na motor a díly. Záruční servis: viz domyos.com.

RADY

Skladovací Tipy
Skladujte na suchém a větraném místě.
Omezení používání
Nosnost 130 kg.

DALŠÍ INFORMACE

Přínosy běžeckého pásu
Běh a chůze jsou ideálními aktivitami pro získání či udržení fyzické kondice, zeštíhlení postavy či zlepšení funkce kardiovaskulárního systému. Díky běžeckému pásu se tomuto sportu můžete věnovat za každého počasí, a vytvořit si tak z něj denní rituál.
Tréninkový počítač
Moderní počítač umožňuje snadné ovládání pásu. Zobrazuje základní funkce: dobu, délku, kalorickou spotřebu, rychlost, sklon a tepovou frekvenci (s kardio pásem v balení). Počítač obsahuje: snímač Bluetooth umožňující připojení tabletu k systému osobního coachingu Domyos E Connected; dva 5W reproduktory; jack konektor (3,5 mm); kabel na připojení k MP3 přehrávači.
Programy
9 programů navržených trenéry značky Domyos vám umožní trénovat při různé intenzitě. Programy nabízejí tréninky o různé rychlosti, náklonu a délce. Vybere si tak opravdu každý. Pobavte se a nechte se motivovat díky připojení k aplikaci E Connected od značky Domyos.
Aplikace E CONNECTED
Díky připojení pásu E Booster k aplikaci E Connected budete moci využít celou řadu jednoduchých a přitom účinných tréninků. Každý tréninkový program má stanovený cíl a odpovídá určitému stupni náročnosti. V současnosti je aplikace ve francouzštině, angličtině, španělštině, italštině, čínštině, polštině, němčině, portugalštině a holandštině. Bezplatně si stáhněte aplikaci E Connected a využijte prvního měsíce užívání zdarma.
Výkon motoru
Výkon motoru je přizpůsoben pásu. Plynulý chod pásu tak přispívá k pohodlí vašeho tréninku. Motor o nepřetržitém výkonu 2,25 HP.
Systém tlumení
Systém tlumení pásu byl vyvinut tak, aby vám poskytovat skvělý odraz a zajišťoval stejný přínos jako klasický běh.
Nehlučnost
Při rychlosti 10 km/h bez běžce vydává pás hluk o 58 dB. Jedná se tak o nejméně hlučný běžecký pás z řady Domyos.
Skladování
Model se velmi snadno skládá. Nabízí vynikající kompromis mezi skladností a stabilitou. Po složení pás snadno přesunete pomocí horních madel.
Hmotnost a rozměry balení
Rozměry při složení: 72 × 89 × 164 cm. Rozměry balení: 177 × 97 × 35 cm. Hmotnost balení: 106 kg.
Záruka / návody / technická podpora
Podívejte se na naše stránky www.domyos.com, kde naleznete: - Informace o záruce vztahující se na váš výrobek. - Postup pro sestavení, seřízení a správné používání výrobku. - Technickou podporu. - Návod k použití.
Nahoru