Běžecký pás Intense Run

Ref.
8389495
Výhody výrobku
Běžecký pás Intense Run od Domyos je ideální na intenzivní trénování. Díky max. rychlosti 22 km/h a 15% sklonu váš běh nikdy nebude monotónní!
23 999,00 Kč*
vč. ekologického poplatku
13,31 Kč
Univerzální využití
Překonejte sami sebe díky max. rychlosti 22 km/h a až 15% sklonu.
Pohodlí
Velká běžecká plocha vhodná pro dlouhé kroky: 51×150cm.
Interaktivita
40 přednastavených programů, které se dají nastavit podle vaší úrovně.
Konektivita
Kompatibilní s aplikacemi Domyos E-Connected a Kinomap.
Skladnost
Skládací pás.
Doba montáže
Montáž zabere 2 osobám 90 minut.

VLASTNOSTI

Složení
Rám : 100.0% ocel Kapuce : 75.0% polystyren, Kapuce : 25.0% PVC (polyvinylchlorid) Balení : 85.0% celulóza, Balení : 10.0% expandovaný polystyren, Balení : 5.0% polyethylentereftalát Deska : 40.0% měď, Deska : 35.0% ocel, Deska : 10.0% mosaz, Deska : 10.0% epoxidová pryskyřice, Deska : 5.0% hliník
záruka
2 roky na díly a práci. 5 let na kovovou konstrukci. Náhradní díly k dostání 10 let.
Download user manual link

RADY

Skladovací Tipy
Skladujte na suchém místě, chraňte před prachem.
Omezení používání
Max. nosnost 150 kg. Pouze na domácí použití.

DALŠÍ INFORMACE

Hmotnost a rozměry
Rozměry výrobku: 178 × 89 × 151 cm. Rozměry složeného pásu: 90 × 89 × 166 cm. Hmotnost: 101 kg. Rozměry balení: 187 × 96,7 × 35 cm. Hmotnost balení: 112 kg.
Výkon motoru
Pás byl testován při max. rychlosti 22 km/h se zátěží 150 kg, výkon motoru modelu je 2 HP a 1490 W. Průměrná spotřeba elektrické energie je 700 W.
Ovládací panel
Dotykový displej se snadno a intuitivně ovládá. 5 LED ukazatelů hlavních údajů: čas, vzdálenost, kalorie, tepová frekvence a sklon. Počítač je dále vybaven: bluetooth vysílačem pro připojení tabletu k aplikaci Domyos E-Connected, dvěma 5W reproduktory, konektorem jack (3,5 mm) a kabelem, vertikálně polohovatelným větrákem.
40 přednastavených programů
40 přednastavených programů vyvinutých profesionálním koučem značky Domyos je rozděleno do 4 skupin: kondiční běh, spalování kalorií, vytrvalost a intervalový trénink. Každý program se liší profilem, délkou, rychlostí a sklonem. Snadno si jej nastavíte dle svých potřeb a pokročilosti. Běžecký pás navíc můžete připojit k aplikaci E-Connected.
Připojený pás
Připojte se k aplikacím E Connected či Kinomap, kde najdete motivaci i přehled svých tréninků. Díky E Connected si můžete stanovit týdenní cíl, pokud jde o překonanou vzdálenost, čas či kalorickou spotřebu. Všechny tréninky jsou zaznamenávány a vy je můžete porovnávat. Díky Kinomap budete trénovat ve skutečných lokalitách synchronizovaných s vaší trenažérem. Ve vašem rytmu či v závodním režimu, sami či společně s ostatními uživateli Kinomap zažijete jedinečný zážitek.
Nastavení rychlosti a náklonu
Běžecký pás INTENSE RUN od Domyos je vybaven zkratkami v nastavení pro rychlou změnu rychlosti a sklonu během tréninku. A navíc: dálkové ovládání na bluetooth vám umožní ještě přesnější nastavení bez nutnosti dotýkat se displeje. Snadno se používá a při běhu vám nebude překážet!
Měření tepové frekvence
Běžecký pás Domyos Intense Run se dodává s hrudním pásem pro spolehlivé měření tepové frekvence během tréninku. A aby byly vaše tréninky ještě účinnější, můžete si nastavit vlastní cílová pásma: základní výdrž, max. hranici, max. tepovou frekvenci. Pás Intense Run je zkrátka skvělý tréninkový partner.
Nehlučnost
Tichý chod je zásadní kritérium, kterému při vývoji výrobků přikládáme patřičnou pozornost. Snažíme se zajistit, aby byl stroj příjemný nejen pro uživatele, ale i pro jejich okolí. Při rychlosti 10 km/h bez běžce vydává pás hluk o 54 dB.
Skladování
Běžecký pás lze složit, aby při skladování nezabíral zbytečně mnoho místa. Jeho konstrukce nabízí skvělý poměr mezi skladností a stabilitou. Přístroj doporučujeme skladovat na suchém a čistém místě. Běžecký pás je rovněž vybaven dvěma transportními kolečky. Složený pás snadno přemístíte uchopením za madla v zadní části ovládacího panelu.
Přínosy běžeckého pásu
Běh a chůze jsou ideálními aktivitami pro získání či udržení fyzické kondice, zeštíhlení postavy či zlepšení funkce kardiovaskulárního systému. Vlastníte-li běžecký pás, nemusí vás trápit špatné počasí, tréninky si můžete dopřávat každý den. Tréninky snadno přizpůsobíte své fyzické kondici a cílům, kterých chcete dosáhnout.
Záruka / návody / technická podpora
Podívejte se na naše stránky www.domyos.com, kde naleznete: informace o záruce vztahující se na váš výrobek, postup pro sestavení, seřízení a správné používání výrobku, technickou podporu, návod k použití.
Nahoru