Běžecký pás T900C

Ref.
8542703
Users reviews
4.5 / 5 8 Názory
Výhody výrobku
Běžecký pás T900 je vhodný na pravidelný běh s vysokou intenzitou. Stane se vaším partnerem při domácích trénincích, jejichž cílem je rozvíjet vaši fyzickou výkonnost.
16 499,00 Kč*
vč. ekologického poplatku
13,31 Kč
Univerzální využití
Maximální rychlost 18 km/h a motorizovaný náklon až 10 %.
Pohodlí
Běžecká plocha se šířkou 50 cm a délkou 143 cm.
Interaktivita
32 přednastavených tréninků, které se dají nastavit podle úrovně.
Konektivita
Kompatibilní s aplikacemi Domyos E-Connected a Kinomap.
Skladnost
Skládací pás.
Doba montáže
Montáž zabere 2 osobám 45 minut.

VLASTNOSTI

Složení
Rám : 100.0% ocel Další díly : 75.0% polystyren, Další díly : 25.0% polyvinylchlorid (PVC) bez ftalátů Deska : 40.0% měď, Deska : 35.0% ocel, Deska : 10.0% mosaz, Deska : 10.0% epoxidová pryskyřice, Deska : 5.0% hliník Deska : 100.0% dřevo
záruka
2 roky na díly a práci. 5 let na kovovou konstrukci. Náhradní díly k dostání 10 let.

RADY

Skladovací Tipy
Skladujte na suchém místě, chraňte před prachem.
Omezení používání
Max. nosnost 130 kg. Na domácí použití.

DALŠÍ INFORMACE

Přínosy běžeckého pásu
Běh na pásu umožňuje trénovat denně. Počasí, znečištění, rodinné plány, špatný terén. Již nebudete mít žádné výmluvy, proč se vyhnout tréninku!
Tréninkový počítač
Konzole je nejdůležitější prvek běžeckého pásu. V Domyosu jsme udělali vše pro to, aby její používání bylo co nejvíce intuitivní. Na podsvíceném displeji se zobrazují informace o cvičení: čas, vzdálenost, rychlost, průměrná rychlost, kalorie, BPM a grafické zobrazení aktuální aktivity. Osm zkratek pro rychlost a náklon pásu umožňují rychle zvolit tréninkové tempo, což je ideální při cvičeních s rychlou změnou tempa.
Možnosti konzole
Ovládací panel běžeckého pásu T900 nabízí mnoho možností pro vaše tréninky: postranní reproduktory a 3,5mm jack konektor v balení pro připojení vašeho zařízení, centrální ventilátor, bluetooth přijímač pro spárování pásu s aplikací Domyos E-Connected, nabíjecí USB zdířka, držák na tablet, postranní kapsy.
32 přednastavených programů
32 přednastavených programů vyvinutých profesionálním koučem značky Domyos je rozděleno do 4 skupin: udržení zdraví, spalování kalorií, výdrž a intervalový trénink. Každý program nabízí specifický profil, délku, rychlost a náklon pásu a umožňuje vám proměňovat tréninky a dosáhnout vašich cílů. Neustále máte možnost upravit intenzitu cvičení podle své kondice.
Kompatibilní s aplikacemi Domyos E-Connected a Kinomap
Připojte se k aplikacím E-Connected či Kinomap, kde najdete motivaci i přehled svých tréninků. Díky E-Connected si můžete stanovit týdenní cíl, pokud jde o překonanou vzdálenost, čas či kalorickou spotřebu. Všechny tréninky jsou zaznamenávány a vy je můžete porovnávat. Díky Kinomap budete trénovat ve skutečných lokalitách synchronizovaných s vaší trenažérem. Ve vašem rytmu či v závodním režimu, sami či společně s ostatními uživateli Kinomap zažijete jedinečný zážitek.
Měření tepové frekvence
Běžecký pás T900 je dodáván s hrudním pásem k měření tepové frekvence a se snímači na ruce, které zajistí přesné měření vašeho výkonu při tréninku. Pokud s fyzickou aktivitou začínáte nebo se k ní vracíte, poraďte se nejprve s lékařem. Sportovní profesionálové vám také mohou poradit s nastavením cílových pásem tepové frekvence.
Výkon motoru
Výkon motoru T900 je 1,5 HP a 1305 W. Průměrná spotřeba energie je 370 W (uživatel o hmotnosti 90 kg s rychlostí 8 km/h).
Systém tlumení
Systém tlumení byl vyvinut tak, aby vám poskytoval skvělý odraz a dynamický došlap. Pás snižuje nárazy a běh je tak pro organismus méně namáhavý.
Nehlučnost chodu
Tichý chod je zásadní kritérium, kterému při vývoji výrobků přikládáme patřičnou pozornost. Snažíme se zajistit, aby byl stroj příjemný nejen pro uživatele, ale i pro jejich okolí. Při rychlosti 10 km/h bez běžce vydává pás hluk o síle 52 dB. Patří tak mezi ty nejtišší modely z řady běžeckých pásů Domyos.
Skladování
Běžecký pás T900 lze složit, aby při skladování nezabíral zbytečně mnoho místa. Pro skladování pásu ve složené pozici potřebujete prostor o rozměrech 133 × 88 cm. Přístroj doporučujeme skladovat na suchém a čistém místě. Běžecký pás je rovněž vybaven dvěma transportními kolečky.
Hmotnost a rozměry
Rozměry: 185 × 88 × 147 cm. Rozměry složeného výrobku: 133 × 88 × 150 cm. Hmotnost: 89 kg. Rozměry balení: 156 × 77 × 28 cm. Hmotnost výrobku: 98 kg.
Záruka / návody / technická podpora
Podívejte se na naše stránky www.domyos.com, kde naleznete: informace o záruce vztahující se na váš výrobek, postup pro sestavení, seřízení a správné používání výrobku, technickou podporu, návod k použití.

Users reviews

 • Žena
  20–29 let
  22 květen 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Běžecký pás

  S běžecký pásem jsem maximálně spokojena. Vyhovuje mi velikost prostoru pro např. tablet o velikosti 12” úplně v pohodě vejde, jsem velice spokojena s nastavením pásu a připojením přes aplikaci, která nabízí možnosti tréninku podle toho zda zrovna chcete pálit tuky a nebo si chcete dát vytrvalostní trénink a další. K pásu se dodává také hrudní pás na měření tepu. Pás má také USB na nabíjení zařízení během tréninku a větráček se 3mi stupni. Jediné mínus je velikost pásu, takže pokud máte malé prostory tak to nebude zrovna dobrý výběr...
  Tímto také velice děkuji personálu v Ostravě Avionu s pomocí a výběrem - byli velice ochotní a nabídli také možnost pás vyzkoušet což bylo skvělé i za podmínek jaké v té době byly. Zatím jsem na tak ochotné prodavače neměla možnost narazit a za to moc děkuji.

 • Žena
  16 květen 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Běžecký pás T900C

  spokojenost veliká, ale je trochu větší :-) Jinak nám zatím vyhovuje ve všem.

 • Žena
  40–49 let
  11 květen 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Výborný stroj

  Opravdu stabilní stroj, který má skvěle funkce!

Nahoru