Běžecký pás TC7

Ref.
8284676
Výhody výrobku
Běžecký pás s výkonným motorem, dlouhou běžeckou plochou a velkým tréninkovým počítačem s podsvíceným displejem nabízejícím 20 programů s měřením výkonu.
Univerzální využití
Umožňuje běh a chůzi o rychlosti až 18 km/h. Sklon: 0–10 %.

VLASTNOSTI

Běžecký pás
51 × 135 cm.
Max. rychlost
18 km/h (2,5 HP).
Rozměry výrobku
168 × 88 × 140 cm.
Složený výrobek
101 × 88 × 173 cm.
Rozměry balení
198 × 76 × 29 cm.
Hmotnost balení
94 kg.
Určeno pro
běžce na zlepšení fyzické kondice.
záruka
5 let na konstrukci, 2 roky na motor a díly. Záruční servis: viz www.domyos.com.

RADY

Tipy na údržbu
Po každém použití z výrobku otřete pot. Pravidelně kontrolujte řádné utažení šroubů a matic, správnou polohu a napnutí pásu (podrobný postup naleznete v návodu). Doporučujeme pás pravidelně promazávat speciálním mazivem na běžecké pásy (ze 100% silikonu), zabráníte tak tření pásu o desku.
Skladovací Tipy
Neskladujte ve vlhkém prostředí, neskladujte venku.
Omezení používání
Domácí použití, 5 h týdně. Nosnost: 130 kg.

DALŠÍ INFORMACE

Běžecká plocha
Běžecký pás Domyos TC7 má širší a delší běžeckou plochu (51 × 135 cm) než klasické modely, takže umožňuje dělat delší kroky. Je proto ideální pro běžce, kterým vyhovuje svižné tempo.
Výkon motoru a maximální rychlost
Výkon motoru: nepřetržitý výkon 2,5 HP. Věděli jste, že motor s výkonem 1,8 koňské síly je dostačující pro 90kg běžce, který běhá průměrnou rychlostí 16 km/h po dobu 1 hodiny? S běžeckým pásem TC7 s motorem o nepřetržitém výkonu 2,5 koňské síly lze proto trénovat mnohem déle! Maximální rychlost: 1–18 km/h. Nezanedbatelný ukazatel pro všechny, kterým vyhovují fázové tréninky a chtějí zapracovat na své vytrvalosti.
Systém tlumení
Běžecký pás TC7 je vybaven systémem tlumení Soft Impact: tento systém poskytuje při sportování absolutní pohodlí, neboť při běhu chrání klouby před tvrdými nárazy. Poznámka: pokročilí běžci běhající vyšší rychlostí nemusí nutně na tomto pásu používat tlumící běžeckou obuv.
Displej a tréninkové programy
Model TC7 má velký tréninkový počítač s podsvíceným displejem, který nabízí 4 funkce a 20 přednastavených tréninkových programů. 4 funkce: rychlost, vzdálenost, odhad kalorické spotřeby, čas, 10 tréninkových programů zaměřených na výkon (intervalový apod.), 10 tréninkových programů zaměřených na hubnutí a spalování kalorií. Běžecký pás je vybaven reproduktory a konektorem Jack (3,5 mm) pro připojení MP3 přehrávače.
Skladování
Model TC7 se velmi snadno skládá. Nabízí vynikající kompromis mezi skladností a stabilitou.
Několik rad pro pohodlí při chůzi
Při chůzi vždy noste vhodnou obuv. Ke zvýšení stability pásu, zmírnění otřesů, hluku a k ochraně podlahy používejte speciální podložku. Doporučujeme ověřenou položku Domyos Training Mat.
Rady pro správný začátek tréninku
Postavte se na podnožky, pusťte pás na prázdno, vstupte na něj při rychlosti 1 km/h a můžete začít s tréninkem! Pozor, pás se automaticky spustí rychlostí 2 km/h. Před vstupem na pás doporučujeme z bezpečnostních důvodů snížit rychlost na 1 km/h.
Rady ohledně skládání a uložení výrobku
Pás se rychle a bezpečně skládá, postup naleznete v návodu k použití. Dodržujte následující pokyny: nejprve si sedněte do dřepu, poté uchopte běžeckou desku a zvedněte ji. Při zvedání mějte napřímená záda.
Záruka / návody / technická podpora
Podívejte se na naše stránky www.domyos.com, kde naleznete: - Informace o záruce vztahující se na váš výrobek. - Postup pro sestavení, seřízení a správné používání výrobku. - Technickou podporu. - Návod k použití.
Nahoru