Boxerská přilba

Ref.
8505573
Výhody výrobku
Integrální chránič hlavy poskytuje optimální ochranu brady, čela, uší a lícních kostí.
Ochrana proti nárazům
Vyztužené díly (na čele, uších, bradě a lícních kostech).
Držení na těle
Upevnění přilby pomocí gumy a pásků na suchý zip.
Zorné pole
Otvory v oblasti očí zajišťují optimální zorné pole.

VLASTNOSTI

Složení
Pěna : 62.0% Foamed Polyurethane, Pěna : 24.0% Foamed EVA, Pěna : 14.0% Foamed Polyethylen Výplň : 100.0% polyester Hlavní materiál : 60.0% polyester, Hlavní materiál : 40.0% polyuretan Hlavní podšívka : 100.0% polyester Elastický pás : 100.0% polyester Suchý zip : 65.0% polyester, Suchý zip : 35.0% pryž
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Proč dětem pořídit chránič hlavy?
Aby bojové sporty zůstaly vždy bezpečnou zálibou, je třeba, aby si už malé děti osvojily základy bezpečnosti a nosily na tréninky chrániče. Chránič hlavy je velice důležitý pro ochranu hlavy. Je součástí základní výbavy boxera, jako například chránič zubů.
Technika výroby
Barevná a tvarovaná pěna účinně chrání čelo, bradu a lícní kosti. Vyztužené díly chrání uši. Svršek ze syntetiky (vyztuženého polyuretanu) je odolný vůči oděru. Vnitřní látkové polstrování zajišťuje zpevnění a pohodlí. Systém zpevnění na temeni pomocí elastického popruhu.
Jakou velikost vybrat?
Při výběru správné velikosti je třeba změřit obvod hlavy (v úrovni čela) vašeho dítěte. Dětská přilba je určena pro obvod hlavy 52 až 56 cm. Při větším obvodu hlavy zvolte přilbu pro dospělé.
Nahoru