Boxerská přilba s integrovaným chráničem obličeje 100 černá

Ref.
8580995
Výhody výrobku
Inovativní přilba, která umožňuje kompletní ochranu obličeje při trénincích boxu. Kombinuje středovou pevnou část a pěnové tlumící části.
Ochrana proti nárazům
Středová část odolá silným nárazům. Trojhustotní pěna.
Držení na těle
Systém upevnění přilby pomocí přezky a pásku na suchý zip.
Odolnost vůči odření
Potah z extra odolné vrstvy polyuretanu.
Zorné pole
Široké otvory v oblasti očí + průsvitná středová část.

VLASTNOSTI

Složení
Konstrukce : 100.0% polykarbonát Obal : 50.0% bavlna, Obal : 50.0% polyuretan Výplň : 70.0% Foamed EVA, Výplň : 30.0% Foamed Polyethylen Vložka : 70.0% polyester, Vložka : 30.0% polyamid
Approved by
Tento výrobek byl testován a schválen našimi týmy boxerů v reálných podmínkách.
Tests
Vyzkoušejte naše výrobky v prodejnách Decathlon. Se zákaznickým účtem můžete výrobky zdarma testovat po dobu 7 dnů.
záruka
2 roky

RADY

Skladovací Tipy
Po každém tréninku nechte přilbu řádně vyschnout. Přilba nejrychleji vyschne na čerstvém vzduchu.
Omezení používání
Výrobek je určen výhradně na box, nepoužívejte na jiné sporty.

DALŠÍ INFORMACE

Přilba na sparring
Věnujete se kardio boxu nebo boxujete s boxovacím pytlem, ale netroufáte si na box s protivníkem? Tak právě pro vás je určena tato ochranná přilba na začátky v ringu. Přilba umožňuje si box na plno užít a poskytuje potřebnou ochranu.
Celková ochrana
Přilbu, která kompletně kryje obličej, jsme vyvinuli, jelikož jsme chtěli uživatelům umožnit začít s boxem s protivníkem v ringu. „V klasické přilbě jsou nárazům vystaveny oči, tváře, nos i ústa,“ vysvětluje Julien, produktový manažer Outshock. Díky středové části v oblasti nosu se již nemusíte bát úderu.
Laboratorní testy
Přilbu jsme vybavili průhlednou středovou částí, abychom zajistili kompletní ochranu společně s prodyšností a širokým zorným polem. Přilba prošla laboratorními testy v extrémních podmínkách a odolá i velmi silným nárazům. Tenký materiál je dostatečně odolný, aby odolal úderu protivníka, ale zároveň umožňuje pohodlné dýchání. Průhledný materiál zajišťuje stejné zorné pole jako klasická přilba.
Pěna s trojí hustotou
Přilba 100 zajišťuje dostatečnou ochranu na začátky s boxováním v ringu. Použili jsme trojhustotní pěnu DX3 pro ještě větší pohodlí a tlumení otřesů (pro vás i vašeho protivníka): pohodlnější vnitřní pěna, pevnější střední pěna tlumící údery, vnější pružná pěna tlumící údery vašeho protivníka.
Jak správně vybrat velikost přilby?
Velikost přileb je vyjádřena v centimetrech a odpovídá obvodu hlavy (na úrovni čela). Níže naleznete tabulku velikostí. Velikost M = obvod hlavy od 55 do 58 cm. Velikost L = obvod hlavy od 58 do 61 cm.
Nahoru