Boxerská přilba na tréninky a zápasy otevřená červená

Ref.
8313060
Výhody výrobku
Otevřená přilba navržená speciálně na zápasy chrání citlivá místa na hlavě (spánky, čelo, lebku) a současně zaručuje optimální zorné pole.
Ochrana proti nárazům
Pěnová výplň (PU) tlumí nárazy.
Držení na těle
Uchycení pod bradou a pomocí pásků na suchý zip.
Zorné pole
Široké otvory v oblasti očí zajišťují optimální zorné pole.

VLASTNOSTI

Složení
Výplň : 100.0% polyuretan Hlavní materiál : 100.0% polyuretan
záruka
2 roky

RADY

Omezení používání
Nepoužívejte místo přilby na bruslích ani na kole.

DALŠÍ INFORMACE

Proč používat přilbu?
Bojové sporty rozvíjejí schopnosti vnímání a předvídání. I když se naučíte úderům vyhýbat, nikdy nebudete 100% chráněni. K většině úrazů dochází při náhodných nárazech (neúmyslný úder do hlavy, špatně umístěný úder atd.), proto doporučujeme nošení přilby při každém utkání.
Technika výroby
Barevná a tvarovaná pěna účinně chrání čelo, bradu a lícní kosti. Vyztužené díly chrání uši (proti přísavnému efektu). Svršek ze syntetiky (vyztuženého polyuretanu) je odolný vůči oděru. Ochranu temena zajišťují díly ze silné pěny, které chrání před kopy.
Jak správně vybrat přilbu?
Na tréninky doporučujeme integrální chránič, který chrání čelo, bradu, tváře, čelist i uši. Na závody je ideální otevřená přilba, která poskytuje ochranu čela, čelisti a uší. Je vybavena chráničem brady.
Jakou velikost vybrat?
Pro děti do 12 let s obvodem hlavy do 55 cm zvolte dětskou velikost. Pro dospělé boxery (muže a ženy) s obvodem hlavy 55–58 cm zvolte velikost S, M. Při obvodu hlavy nad 58 cm zvolte velikost XL.
Rady pro údržbu
Neperte v pračce. Omývejte jemným hadříkem a mýdlovou vodou.
Nahoru