Boxerské bezprstové rukavice 100 na tréninky úderů

Ref.
8340713
Výhody výrobku
Díky těmto lehkým a univerzálním rukavicím poskytujícím ochranu rukou si můžete v pohodlí užívat údery do boxovacího pytle i cvičení (trénink kardio boxu).
Ochrana proti nárazům
Pěnová výztuha na hřbetě ruky na ochran záprstních kůstek
Zpevnění kloubů
Zapínání na suchý zip zajišťuje optimální zpevnění zápěstí.
Odolnost vůči odření
Syntetická kůže zajišťuje odolnost materiálu při úderech.

VLASTNOSTI

Velikost
Od S do XL.
Barva
Černá.
Složení
Výplň : 100.0% EVA (etylenvinylacetát) Hřbet ruky : 100.0% polyuretan Hlavní podšívka : 80.0% bavlna, Hlavní podšívka : 20.0% elastan Dlaň : 90.0% polyester, Dlaň : 10.0% elastan
Tests
Stále ještě váháte? Přijďte si výrobky vyzkoušet do prodejny. V prodejnách vám jsou vám k dispozici prodavači a sportovci tělem i duší v jedné osobě.
Určeno pro
začátečníky na tréninky úderů do boxovacího pytle či kardio boxing.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Po každém použití nechte rukavice vyvětrat. Stopy od potu důkladně setřete suchým hadříkem.
Omezení používání
Nepoužívejte při zápasech smíšeného bojového umění.

DALŠÍ INFORMACE

Bezprsté rukavice 100
Výrobek je klasifikován jako osobní ochranný prostředek a jako takový splňuje všechny platné evropské normy (norma EN13277-7). Bezprstové rukavice navíc prošly laboratorními testy týmu Outshock a byly testovány skupinou uživatelů v těch nejnáročnějších podmínkách.
Univerzální využití výrobku
Při trénincích kardio boxu dochází k častému střídání cviků: boxování na pytel, posilování či cvičení s nářadím... Boxerské rukavice tak musíte neustále svlékat a nasazovat. Bezprsté rukavice vám umožní provádět všechny cviky a navíc ochranu poskytují účinnou při boxování do pytle.
Jak si správně vybrat velikost?
Pro výběr správné velikosti změřte obvod své ruky a porovnejte jej s následující tabulkou velikostí: 19,8 cm až 20,5 cm = velikost SMALL ( S ) 20,6 cm až 21,1 cm = velikost Medium ( M ) 21,2 cm až 21,7 cm = velikost LARGE ( L ) a 21,8 cm až 22,9 cm = velikost XLARGE ( XL ) Po nasazení nesmějí být rukavice příliš volné ani příliš těsné.
Rady pro údržbu
Po použití rukavice sušte na suchém a odvětraném místě. Uschnou rychleji a zabráníte vzniku nepříjemného zápachu i opotřebení vnitřku rukavice. Rukavice nepokládejte blízko zdrojů tepla, např. radiátoru.
Nahoru