Boxerské bezprstové rukavice 300 na tréninky úderů černé

Ref.
8340713
Výhody výrobku
Rukavice se snadno nasazují a jsou určeny na tréninky úderů do boxovacího pytle a kardio boxing (přítahy, švihadlo, boxovací pytel). Prodyšný materiál optimálně odvádí pot.
Tlumení
Tlumící pěna chrání záprstní kůstky.
Zpevnění kloubů
Zapínání na suchý zip zajišťuje optimální zpevnění.
Odolnost vůči odření
Syntetická kůže zajišťuje odolnost materiálu při úderech.

VLASTNOSTI

Velikost
Od S do XL.
Barva
Černá.
Složení
Výplň : 100.0% EVA (etylenvinylacetát) Hřbet ruky : 100.0% polyuretan Hlavní podšívka : 80.0% bavlna, Hlavní podšívka : 20.0% elastan Dlaň : 90.0% polyester, Dlaň : 10.0% elastan
Tests
Stále ještě váháte? Přijďte si výrobky vyzkoušet do prodejny. Většinu výrobků z nabídky naleznete ve své oblíbené prodejně Decathlon. Staňte se boxerem!
Určeno pro
začátečníky na tréninky úderů do boxovacího pytle či kardio boxing.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Po každém použití nechte rukavice vyvětrat. Stopy od potu důkladně setřete suchým hadříkem.
Omezení používání
Nepoužívejte při zápasech smíšeného bojového umění.

DALŠÍ INFORMACE

Technika výroby bezprstových rukavic
Bezprsté boxerské rukavice jsou vyrobeny z vysokohustotní pěny potažené silnou vrstvou syntetické kůže, která chrání vaše klouby při silných úderech. Zapínání na suchý zip zajišťuje optimální zpevnění spodních rukavic. Spodní bezprsté rukavice byly vyrobeny v souladu s normou CE.
Jak si správně vybrat bezprstové rukavice?
V prodeji je několik typů spodních bezprstých rukavic. Při výběru dbejte na druh sportu, kterému se chcete věnovat. - Otevřené bezprsté rukavice jsou určeny na zápasy na podložce. Lze je nosit bez svrchní vrstvy po celou dobu tréninku. - Vyztužené a tvarované bezprsté rukavice jsou určeny na údery do boxovacího pytle. - Spodní bezprstové rukavice nelze nosit samostatně. Slouží jako spodní rukavice do boxerských rukavic.
Jakou velikost vybrat?
Velikosti rukavic jsou vyjádřeny v S, M, L, XL. Při výběru rukavic vám pomůže následující tabulka zohledňující hmotnost uživatele a klasickou velikost rukavic: velikost S (velikost rukavic 6): <65 kg, velikost M (velikost rukavic 7): 65 až 75 kg, - velikost L (velikost rukavic 8): 75 až 85 kg, - velikost XL (velikost rukavic 9): > 85 kg. Rukavice si nasaďte na ruku a dotáhněte pásek na suchý zip. Bezprstové rukavice by neměly být ani těsné, ale ani příliš volné: neměly by sklouzávat z ruky.
Jaký typ rukavice zvolit?
Začínající boxer (trénink jedenkrát týdně) by měl zvolit otevřené boxerské rukavice, či spodní rukavice. Pokročilý boxer (trénink 2 až 3krát týdně) jistě ocení rukavice odolné vůči oděru z vysokohustotní pěny. Pro profesionální boxery jsou určeny kožené rukavice, které jsou vysoce odolné a navíc pohodlné. Univerzální rukavice oceníte u určitých druhů boxu (grappling či kardio box).
Doporučení
Po použití nechte rukavice řádně vyschnout. Zabráníte vzniku nepříjemného zápachu a prodloužíte životnost materiálu.
Rady pro údržbu
Čistěte vlhkým hadříkem. Sušte při pokojové teplotě. Rukavice nepokládejte blízko zdrojů tepla, např. radiátoru.
Nahoru