Boxerské gelové bezprstové rukavice GDC 600

Ref.
8340712
Výhody výrobku
Bezprstové spodní rukavice optimálně chrání ruku při bojových sportech (boxu, thajském boxu, kickboxu, plnokontaktním boxu).
Tlumení
Široký gelový díl chrání ruce při silných úderech.
Zpevnění kloubů
Zapínání na suchý zaručuje perfektní zpevnění.
Univerzální využití
Dlaň s otvorem pro lepší odvod potu.

VLASTNOSTI

Velikost
Od S do XL.
Barva
Černá.
Složení
Výplň : 100.0% pryž Hřbet ruky : 50.0% polyester, Hřbet ruky : 50.0% polyuretan Hlavní podšívka : 90.0% polyester, Hlavní podšívka : 10.0% elastan Dlaň : 100.0% polyester
Určeno pro
trénování úderů nebo na kardio box.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Po každém použití nechte rukavice vyvětrat. Stopy od potu důkladně setřete suchým hadříkem.
Skladovací Tipy
Skladujte na dobře větraném místě.
Omezení používání
Nevhodné na tréninky smíšených bojových umění.

DALŠÍ INFORMACE

Typy gelových bezprstových rukavic GDC 600
Boxerské bezprstové rukavice GDC 600 mají díly z vysokohustotní pěny potažené vrstvou gelu a silnou vrstvou syntetické kůže, která chrání klouby při razantních úderech. Zapínání na suchý zaručuje perfektní zpevnění. Rukavice byly vyvinuty v souladu s normami ES.
Jak si správně vybrat bezprstové rukavice?
Na trhu naleznete několik druhů bezprstových rukavic. Model si vybíráte dle druhu sportu. - Bezprstové rukavice jsou vhodné na tréninky v ringu. Lze je nosit po celou dobu tréninku. - Polstrované rukavice, tzv. pytlovky, jsou určeny na boxování do pytle. - Spodní bezprstové rukavice nelze nosit samostatně. Jsou určeny jako spodní rukavice do boxerských rukavic.
Jak vybrat bezprstové rukavice podle úrovně?
- Začínajícím boxerům (tréninky jedenkrát týdně) jsou určeny bezprsté rukavice na MMA, či spodní rukavice - Pokročilý boxer (tréninky 2 až 3krát týdně) by měl zvolit rukavice s odolností vůči oděru a vysokohustotní pěnou. - Pro profesionální boxery jsou určeny kožené rukavice, které jsou vysoce odolné a poskytují účinnou ochranu. Na další druhy zápasů (grappling, kardio box) by měl zápasník používat univerzálnější rukavice.
Jakou velikost vybrat?
V prodeji jsou rukavice o velikostech S, M, L, XL. Při výběru se řiďte následující tabulkou: - velikost S (velikost rukavic 6): < 65 kg, - velikost M (velikost rukavic 7): 65–75 kg, - velikost L (velikost rukavic 8): 75–85 kg, - velikost L (velikost rukavic 9): > 85 kg. Rukavice si navlékněte na ruce a utáhněte suché zipy. Bezprstové rukavice by neměly být ani malé, ani příliš volné: neměly by sklouzávat z rukou.
Rady k použití
Po použití rukavice řádně vysušte. Zabráníte tak vzniku nepříjemného zápachu a přispějete k delší životnosti rukavic.
Rady pro údržbu
Čistěte vlhkým hadříkem. Sušte při pokojové teplotě. Nikdy nesušte v blízkosti zdrojů tepla, např. radiátoru.
Nahoru