Boxerské rukavice FKT 180 červené

Ref.
8313161
Výhody výrobku
Tyto rukavice tlumí nárazy a chrání ruce začínajících boxerů při klasickém, thajském, plnokontaktním boxu i kickboxu.
Tlumení
Pružná litá pěna zajišťuje optimální tlumení. Polstrování zápěstí a zapínání.
Zpevnění kloubů
Zapínání na suchý zip zajišťuje optimální zpevnění zápěstí.
Odvod potu
Materiál z mikrosíťoviny na dlani a palci.
Odolnost vůči odření
Vnější vrstva z polyuretanu (0,5 mm) zvyšuje životnost rukavic.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 6 do 14 oz.
Barva
Červená.
Složení
Výplň : 100.0% polyuretan Vnější materiál : 75.0% polyuretan, Vnější materiál : 25.0% polyester Vnitřní materiál : 100.0% polyester
Určeno pro
začínající boxery na klasický, thajský i plnokontaktní box a kickbox.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Po tréninku vsuňte do rukavic papírovou ruličku. Ta udrží rukavice otevřené, lépe se tak vyvětrají a karton navíc absorbuje pot. Nebo si můžete zakoupit Glove Dryer značky Domyos, který byl vyvinut speciálně pro snadné sušení rukavic.
Skladovací Tipy
Skladujte na dobře větraném místě.

DALŠÍ INFORMACE

Technika výroby
Boxerské rukavice z lité a poddajné pěny zajišťují ochranu rukou při úderech. Vrstva syntetické kůže zajišťuje ochranu ruky a dlouhou životnost rukavic. Síťovina s technologií Air Cooling na dlani a palci zajišťuje odolnost a prodyšnost při trénincích i zápasech.
Jak vybrat boxerské rukavice?
Pro začínající boxery (tréninky 1–2krát týdně) zvolte rukavice odvádějící pot, které dobře drží na zápěstí. Pro pokročilé boxery (trénink 2–3krát týdně) jsou určeny rukavice se silným koženým potahem a střední či silnou vrstvou pěny. Zkušený boxer (trénink minimálně 4krát týdně) by měl sáhnout po odolných rukavicích ze silné vrstvy pravé či syntetické kůže.
Jakou velikost vybrat?
Velikost boxerských rukavic je udávána v oz (značka pro unci, britskou měrnou jednotku). Při boxu si velikost rukavice vybírejte dle tělesné hmotnosti i způsobu využití: boxování s boxovacím pytlem, sparring. Více informací naleznete v tabulce velikostí.
Doporučení
Osvojte si správné boxerské návyky, používejte boxerské návleky, které se snadno nasazují, zabraňují podráždění ruky a zvyšují životnost rukavice tím, že odvádějí pot. Či noste boxerské rukavice, nezbytné příslušenství každého boxera! Zpevňují klouby (záprstí a zápěstí) a zajišťují odvod potu.
Rady pro údržbu
Po každém tréninku nechte rukavice řádně vyschnout, zajistíte jejich dlouhou životnost. Do rukavic vždy vložte vysoušeč. Vysoušeč rukavic je v nabídce po páru.
Nahoru