Boxerské rukavice pro začátečníky FKT180

Ref.
8313161
Users reviews
4.5 / 5 2 Názory
Výhody výrobku
Tyto rukavice tlumí nárazy a chrání ruce začínajících boxerů při klasickém, thajském, plnokontaktním boxu i kickboxu.
Tlumení
Měkká tvarovaná pěna zajišťuje optimální tlumení. Polstrovaná manžeta.
Zpevnění kloubů
Díky suchému zipu skvěle drží na rukách.
Odvod potu
Prodyšná síťovina na dlani a palci.
Odolnost vůči odření
Vnější vrstva z polyuretanu (0,5 mm) prodlužuje životnost rukavic.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 6 do 14 oz.
Barva
Červená.
Složení
Výplň : 95.0% polyuretan, Výplň : 5.0% pryž, Výplň : 0.0% polyvinylchlorid (PVC) bez ftalátů Vnější materiál : 75.0% polyuretan, Vnější materiál : 25.0% polyester Vnitřní materiál : 100.0% polyester
Určeno pro
začínající boxery na klasický, thajský i plnokontaktní box a kickbox.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Po tréninku vsuňte do rukavic papírovou ruličku. Ta udrží rukavice otevřené, lépe se tak vyvětrají a karton navíc absorbuje pot. Nebo si můžete zakoupit Glove Dryer značky Domyos, který byl vyvinut speciálně pro snadné sušení rukavic.
Skladovací Tipy
Skladujte na dobře větraném místě.

DALŠÍ INFORMACE

Konstrukce
Rukavice FKT 180 jsou vyrobeny z měkké tvarované pěny zajišťující skvělou ochranu při úderech. Potah z umělé kůže je vysoce odolný vůči oděru a prodlužuje životnost rukavic. Síťovina (technologie AIR COOLING) na dlani a palci je odolná a prodyšná. Ideální na tréninkové zápasy i trénink s boxovacím pytlem.
Výběr boxerských rukavic
Pro ZAČÁTEČNÍKY (boxující jednou až dvakrát týdně) jsou vhodné rukavice, které odvádějí pot a dobře zpevňují zápěstí. POKROČILÍ BOXEŘI (boxující 2krát až 3krát týdně za klub či s boxovacím pytlem) volí rukavice se silným potahem z přírodní či umělé kůže a s pěnou střední či vysoké hustoty. ZKUŠENÍ BOXEŘI (boxující více než 4krát týdně) volí odolné rukavice se silným potahem z přírodní či umělé kůže.
Výběr velikosti
Velikost boxerských rukavic je udávána v oz (značka pro unci, britskou měrnou jednotku, která se používá celosvětově pro označení hmotnosti boxerských rukavic). Boxeři a boxerky rukavice vybírají dle tělesné hmotnosti a dle druhu aktivity: boxování do pytle, trénink ve dvojici (sparing). Více informací naleznete v tabulce velikostí.
Doporučení
Nezapomeňte používat také: - VNITŘNÍ BEZPRSTOVÉ RUKAVICE, které se snadno nasazují. Omezují podráždění kůže a prodlužují životnost boxerských rukavic, jelikož absorbují pot. NEBO - BOXERSKÉ BANDÁŽE, nepostradatelný doplněk pro každého boxera! Zpevňují klouby (záprstí a zápěstí) a absorbují pot.
Rady pro údržbu
Pro prodloužení životnosti nechte rukavice po každém tréninku vyschnout. Nezapomeňte si proto pořídit vysoušeče rukavic. Ty se prodávají po páru.

Users reviews

4.5 / 5 2 Názory
2 uživatelů doporučuje tento výrobek
 • Muž
  40–49 let
  08 January 2016
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  -
  - -

  Supr cena pro začátečníky

 • Žena
  27 September 2015
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Dobre

  Super

Nahoru