Boxerské tréninkové rukavice 120 bílé

Ref.
8572451
Výhody výrobku
Boxerské rukavice jsou ideální pro začátečníky! Díky vstřikované pěně a vnitřku ze síťoviny zajišťují maximální pohodlí při tréninku.

4 DOSTUPNÉ BARVY

Tlumení
Jednohustotní litá pěna tlumí otřesy.
Zpevnění kloubů
Zapínání na polyuretanový suchý zip zajišťuje správné zpevnění zápěstí.
Odolnost vůči odření
Syntetický vnější potah (PU) odolá opakovaným nárazům.

VLASTNOSTI

Složení
Výplň : 100.0% polyuretan Hlavní materiál : 60.0% polyuretan, Hlavní materiál : 40.0% polyester Hlavní podšívka : 100.0% polyester
Tests
Stále ještě váháte? Přijďte si výrobky vyzkoušet do prodejny. Většinu výrobků z nabídky naleznete ve své nejbližší prodejně Decathlon. Staňte se boxerem!
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Boxerské rukavice 120
Boxerské rukavice řady 120 jsou ze středně silné vrstvy lité pěny pokryté PU. Tato kombinace zajišťuje ochranu ruky a dlouhou životnost rukavic. Díky 3D struktuře materiálu a zejména perforované látce na dlani jsou rukavice maximálně prodyšné.
Jakou velikost vybrat?
Velikost boxerských rukavic je udávána v oz (značka pro unci, britskou měrnou jednotku). Při boxu si velikost rukavice vybírejte dle tělesné hmotnosti i způsobu využití: boxování s boxovacím pytlem, sparring. Více informací naleznete v tabulce velikostí.
Doporučení
Osvojte si správné boxerské návyky, používejte boxerské návleky, které se snadno nasazují, zabraňují podráždění ruky a zvyšují životnost rukavice tím, že odvádějí pot. Či noste boxerské rukavice, nezbytné příslušenství každého boxera! Zpevňují klouby (záprstí a zápěstí) a zajišťují odvod potu.
Rady pro údržbu
Po každém tréninku nechte rukavice řádně vyschnout, zajistíte jejich dlouhou životnost. Do rukavic vždy vložte vysoušeč. Vysoušeč rukavic je v nabídce po páru.
Nahoru