Boxovací pytel 1000 černý

Ref.
8365167
Výhody výrobku
Pytel byl vyvinut tak, aby odolal opakovaným úderům. Stabilita je zajištěna výplní a upevňovacími ocelovými řetězy na čepu. To nejlepší pro bezpečný trénink boxu.
1 999,00 Kč*
Odolnost
Odolnost vůči opakovaným úderům zaručuje potah z polyuretanu.
Stabilita
20kg pytel je stabilní při úderech.
Univerzální využití
Délka 100 cm. Délku upevňovacích řetězů na čepu lze nastavit.

VLASTNOSTI

Velikost
130 cm
Hmotnost
20 kg.
Složení
Konstrukce : 100.0% ocel Hlavní materiál : 100.0% polyuretan
Tests
Stále ještě váháte? Přijďte si výrobky vyzkoušet do prodejny. Většinu výrobků z nabídky naleznete ve své nejbližší prodejně Decathlon. Staňte se boxerem.
Určeno pro
trénink boxu a zlepšování úderů do pytle.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Vývoj
Boxovací pytel je díky silné vrstvě ze syntetiky odolný vůči opakovaným úderům. Umožňuje trénink boxovací techniky (vzdálenost, kroky či rychlost). Pytel byl vyvinut tak, aby účinně tlumil nárazy, zamezil tak bolestem či poškození záprstních kůstek. Bezpečné uchycení pytle zajišťují upevňovací řetězy s čepem.
Rozměry
Pytel o délce 100 cm je v závislosti na výplni pevnější ve svrchní a spodní části. Nastavení upevňovacích řetězů: 36 cm, měřeno od shora dolů. Celkově: 136 cm (jedná se o velikost zavěšeného pytle ke stropu, a to od shora dolů). Hmotnost: 20 kg +/- 2 dle typu výplně.
Jak vybrat boxovací pytel?
Velikost boxovacího pytle (80 až 120 cm) vyberte podle toho, jakému typu boxu se věnujete. Pro trénink úderů je vhodný pytel od 80 do 100 cm. Pro trénink úderů a kopů je vhodný pytel o velikosti nad 100 cm. Pro děti a začátečníky zvolte pytel z polyesteru, je měkčí. Pro pravidelné boxery je vhodný pytel z PVC nebo kůže. Je tvrdší a velmi odolný. Pro zkušeného a intenzivního boxera je vhodný odolný pytel z pravé kůže.
Doporučení
Nikdy neboxujte bez rukavic, hrozí poranění rukou. Při trénincích vždy používejte boxerské rukavice.
Rady pro údržbu
Čistěte mýdlovou vodou a houbičkou, poté opláchněte čistou vodou. Skladujte na suchém místě (uvnitř či venku).
Příznivé účinky boxu
Boxovat znamená jít za svým cílem, překonávat své vlastní hranice... Box vás naučí sebeovládání, důslednosti a pokoře. Tento komplexní sport vám umožní vybít ze sebe energii, zpevnit si svalstvo a zlepšit vytrvalost. Zažijte autentický zážitek z boxu a vydejte ze sebe úplně vše. Trénování s boxovacím pytlem posiluje svalstvo a zvyšuje sílu úderu.
Nahoru