Boxovací pytel 850 prázdný mramorovaný černo-bílý

Ref.
8389114
Výhody výrobku
Ideální jako dárek, prázdný pytel má hmotnost jen 0,5 kg.
Odolnost
Potah z polyesteru odolá opakovaným úderům.
Stabilita
Plnicí pytel vyplňte dle potřeby a potřebného zatížení (stabilita).
Univerzální využití
Pytel lze zatížit umístěním plastového sáčku s pískem na dno pytle.

VLASTNOSTI

Velikost
85 cm
Složení
Hlavní materiál : 100.0% polyester Konstrukce : 100.0% ocel Popruh : 100.0% polyester
Určeno pro
boxery začátečníky, kteří chtějí pytel bez výplně za nejlepší cenu.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Technika výroby
Boxovací pytel 850 je v prodeji ve 2 modelech: prázdný pytel, který je třeba vyplnit drceným textilem (nižší cena), boxovací pytel 850 včetně výplně z drceného textilu (vyšší cena). Oba dva modely se neliší zpracováním, oba jsou potaženy kvalitní látkou z polyesteru. Umožňují tak trénink úderů. Bezpečné uchycení pytle zajišťují vyztužené a odolné popruhy a karabina.
Rozměry, velikost, hmotnost
Množství výplně se může lišit. Referenční velikosti pytle: Pytel o délce 85 cm je v závislosti na výplni pevnější ve svrchní a spodní části. Popruhy uchycené k pytli (nelze je nastavit): 31 cm, měřeno od shora dolů. Celkově: 121 cm (jedná se o velikost zavěšeného pytle ke stropu, a to od shora dolů). Hmotnost prázdného pytle: 0,5 kg.
Jak vybrat boxovací pytel?
Velikost boxovacího pytle (80 až 120 cm) vyberte podle toho, jakému typu boxu se věnujete. Pro trénink úderů je vhodný pytel od 80 do 100 cm. Pro trénink úderů a kopů je vhodný pytel o velikosti nad 100 cm. Pro děti a začátečníky zvolte pytel z polyesteru, je měkčí. Pro pravidelné boxery je vhodný pytel z PVC nebo kůže. Je tvrdší a velmi odolný. Pro zkušeného a intenzivního boxera je vhodný odolný pytel z pravé kůže.
Doporučení
Nikdy neboxujte bez rukavic, hrozí poranění rukou. Při trénincích vždy používejte boxerské rukavice či rukavice bez prstů.
Rady pro údržbu
Čistěte mýdlovou vodou a houbičkou, po té opláchněte čistou vodou. Skladujte na suchém místě (uvnitř či venku).
Příznivé účinky boxu
Boxovat znamená jít za svým cílem, překonávat své vlastní hranice... Box vás naučí sebeovládání, důslednosti a pokoře. Tento komplexní sport vám umožní vybít ze sebe energii, zpevnit si svalstvo a zlepšit si vytrvalost. Zažijte autentický zážitek z boxu a vydejte ze sebe úplně vše. Trénování s boxovacím pytlem posiluje svalstvo a zvyšuje sílu úderu.
Nahoru