Boxovací pytel PB 1200 černý

Ref.
8365168
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Pytel ze syntetické kůže odolá intenzivnímu tréninku. Stabilitu zaručují 4 ocelové upevňovací řetězy. Vhodný na tréninky bojových sportů.
2 799,00 Kč*
Odolnost
Potah ze syntetického materiálu (PU) je velmi odolný.
Stabilita
30kg pytel je stabilní při silných úderech.
Univerzální využití
Délka 120 cm umožňuje využití na údery i kopy.

VLASTNOSTI

Výška pytle
120 cm.
Hmotnost
30 kg.
Složení
Konstrukce : 100.0% ocel Hlavní materiál : 100.0% polyuretan
Tests
Stále ještě váháte? Přijďte si výrobky vyzkoušet do prodejny. Většinu výrobků z nabídky naleznete ve své nejbližší prodejně Decathlon. Staňte se boxerem!
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Technika výroby
Boxovací pytel PB 1200 je díky potahu ze silné vrstvy syntetického materiálu (PU) vysoce odolný vůči opakovaným úderům i kopům. Umožňuje trénink boxovací techniky (vzdálenost, kroky či rychlost). Bezpečné uchycení pytle zajišťují upevňovací řetězy s čepem.
Rozměry
Množství výplně se může lišit. Referenční velikosti pytle: pytel o délce 120 cm je v závislosti na výplni pevnější ve svrchní a spodní části. Nastavení upevňovacích řetězů: 36 cm, měřeno shora dolů. Celkově: 156 cm (jedná se o velikost pytle zavěšeného ke stropu, a to shora dolů). Hmotnost: 30 kg +/- 2 kg dle typu výplně.
Jak vybrat boxovací pytel?
Velikost boxovacího pytle (80 až 120 cm) vyberte podle toho, jakému typu boxu se věnujete. Pro trénink úderů je vhodný pytel od 80 do 100 cm. Pro trénink úderů a kopů je vhodný pytel o velikosti nad 100 cm. Pro děti a začátečníky zvolte pytel z polyesteru, je měkčí. Pro pravidelné boxery je vhodný pytel z PVC nebo kůže. Je tvrdší a velmi odolný. Pro zkušeného a intenzivního boxera je vhodný odolný pytel z pravé kůže.
Rady k použití
Nikdy neboxujte bez rukavic, hrozí poranění rukou. Při trénincích vždy používejte boxerské rukavice.
Rady pro údržbu
Čistěte mýdlovou vodou a houbičkou, poté opláchněte čistou vodou. Skladujte na suchém místě (uvnitř či venku).
Příznivé účinky boxu
Boxovat znamená jít za svým cílem, překonávat své vlastní hranice. Box vás naučí sebeovládání, důslednosti a pokoře. Tento komplexní sport vám umožní vybít ze sebe energii, zpevnit si svalstvo a zlepšit vytrvalost. Zažijte autentický zážitek z boxu a vydejte ze sebe úplně vše. Trénování s boxovacím pytlem posiluje svalstvo a zvyšuje sílu úderu.

Users reviews

 • Muž
  26 březen 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  Vyhovující

  Boxovací pytel má už nějaké oděrky.Běžně používaný s rukavicema.Ale nic věčně nevydrží.

Nahoru