Boxovací pytel PB 1500 kožený černý

Ref.
8365165
Výhody výrobku
Kožený pytel je odolný vůči opakovaným úderům. Stabilitu zaručují 4 ocelové upevňovací řetězy. Výrobek je určen na intenzivní trénink boxu.
3 799,00 Kč*
Odolnost
Dlouhá životnost pytle je zajištěna koženým materiálem.
Stabilita
40kg pytel poskytuje stabilitu při silných úderech a kopech.
Univerzální využití
Délka 150 cm umožňuje trénink i nízkých kopů, tzv. low kicks.

VLASTNOSTI

Výška pytle:
150 cm.
Hmotnost
40 kg.
Složení
Konstrukce : 100.0% ocel Hlavní materiál : 100.0% kůže
Tests
Stále ještě váháte? Přijďte si výrobky vyzkoušet do prodejny. Většinu výrobků z nabídky naleznete ve své nejbližší prodejně Decathlon. Staňte se boxerem.
Určeno pro
zkušeného boxera na trénink kopů (thajský box, kick box, plnokontaktní box a savate).
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Vývoj
Boxovací pytel je díky potahu ze silné vrstvy kůže vysoce odolný vůči opakovaným úderům i kopům. Umožňuje trénink boxovací techniky (vzdálenost, kroky či rychlost). Boxovací pytel je vyplněn drceným textilem. Bezpečné uchycení pytle zajišťují upevňovací řetězy s čepem.
Rozměry, velikost, hmotnost
Pytel o délce 150 cm je v závislosti na výplni pevnější ve svrchní a spodní části. Nastavení upevňovacích řetězů: 36 cm, měřeno od shora dolů. Celkově: 186 cm (jedná se o velikost zavěšeného pytle ke stropu, a to od shora dolů). Hmotnost: 40 kg +/- 2 dle typu výplně.
Jak vybrat boxovací pytel?
Velikost boxovacího pytle (80 až 120 cm) vyberte podle toho, jakému typu boxu se věnujete. Pro trénink úderů je vhodný pytel od 80 do 100 cm. Pro trénink úderů a kopů je vhodný pytel o velikosti nad 100 cm. Pro děti a začátečníky zvolte pytel z polyesteru, je měkčí. Pro pravidelné boxery je vhodný pytel z PVC nebo kůže. Je tvrdší a velmi odolný. Pro zkušeného a intenzivního boxera je vhodný odolný pytel z pravé kůže.
Doporučení
Nikdy neboxujte bez rukavic, hrozí poranění rukou. Při trénincích vždy používejte boxerské rukavice.
Rady pro údržbu
Čistěte mýdlovou vodou a houbičkou, poté opláchněte čistou vodou. Skladujte na suchém místě (uvnitř či venku).
Příznivé účinky boxu
Boxovat znamená jít za svým cílem, překonávat své vlastní hranice... Box vás naučí sebeovládání, důslednosti a pokoře. Tento komplexní sport vám umožní vybít ze sebe energii, zpevnit si svalstvo a zlepšit vytrvalost. Zažijte autentický zážitek z boxu a vydejte ze sebe úplně vše. Trénování s boxovacím pytlem posiluje svalstvo a zvyšuje sílu úderu.
Nahoru