Chlapecká mikina s kapucí S900 modro-červená

Ref.
8501639
Výhody výrobku
Hřejivá a prodyšná mikina na cvičení je vybavena zapínacími kapsami. Prodyšné díly usnadňují odvod tělesné vlhkosti. V moderním střihu a barevném provedení.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Hřejivost
Hřejivý materiál. Snadná údržba
Odvod potu
Syntetický materiál absorbuje pot a odvádí ji z povrchu těla.
Pružnost
Díky více než 10% příměsi elastanu se přizpůsobí každému pohybu.
Dopad na životní prostředí
Známka C - srovnání: dětská mikina - viz popis výrobku.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 5 do 14 let.
Barvy
Černá, modrá.
Složení
Hlavní materiál : 91.0% polyester, Hlavní materiál : 9.0% elastan Všitý díl : 100.0% polyester
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
udržení těla v teple při rozcvičování, cvičení i protahování.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Naše kolekce oblečení na cvičení pro děti od 5 do 14 let
Naše řada dívčího a chlapeckého oblečení byla navržena na cvičení a sport ve škole nebo v tělocvičně. Výrobky z kolekce jsou vhodné pro nenáročné i náročnější sportovní aktivity (trampolíny, step, posilování, švihadlo, protahování…). Ideální pro zdraví dítěte, jeho udržování se v dobré fyzické kondici, ale také pro jeho gymnastickou průpravu je: skákání, lezení, posilování, zavěšování se, držení rovnováhy…
Vývoj oděvů Domyos
Naše týmy pracují na výrobcích s jediným cílem: nalézt materiál, který nabízí ideální rovnováhu mezi hebkostí a prodyšností, tj. hlavními vlastnostmi materiálu, které mladí sportovci potřebují. Děti si tak mohou vybírat z kompletní řady fitness oblečení, která nabízí trička, tílka, legíny, kalhoty, šortky, mikiny i bundy.
Věděli jste, že...
Všechny modely oděvů pravidelně testujeme a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Mikina s kapucí odvádí tělesnou vlhkost od těla
Mikina je vyrobena ze syntetického materiálu s příměsí elastanu. Účinně odvádí pot, zahřeje a nebrání pohybu. Má moderní přiléhavý střih. Boční kapsy na zip.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ABCDE, takže si můžete na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Uvádění informací o dopadech na životní prostředí představuje dobrovolný počin ze strany společnosti Decathlon. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
Nahoru