Chlapecká sportovní kšiltovka 500 modrá s potiskem

Ref.
8489999
Výhody výrobku
Pohodlná kšiltovka ze 100% bavlny a se snadným systémem nastavení! Potisk ladí s ostatními výrobky kolekce.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Možnost nastavení
Snadné nastavení velikosti v zadní části.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 5 do 14 let.
Barvy
Šedá, modrá.
Složení
Hlavní materiál : 100.0% bavlna
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
děti na cvičení a sport.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Naše kolekce oblečení na cvičení a sport pro děti od 5 do 14 let
Naše řada dívčího a chlapeckého oblečení byla navržena na cvičení a sport ve škole nebo v tělocvičně. Výrobky z kolekce jsou vhodné pro nenáročné i náročnější sportovní aktivity (trampolíny, step, posilování, švihadlo, protahování…). Ideálními aktivitami pro zdraví dítěte, jeho udržování se v dobré fyzické kondici, ale také pro jeho gymnastickou průpravu je: skákat, válet sudy, lézt, posilovat, přelézat překážky, držet rovnováhu atd.
Vývoj oděvů Domyos:
Naše týmy pracují na výrobcích s jediným cílem: nalézt materiál, který nabízí ideální rovnováhu mezi hebkostí a prodyšností, tj. hlavními vlastnostmi materiálu, které mladí sportovci potřebují. Děti si tak mohou vybírat z kompletní řady fitness oblečení, která nabízí trička, tílka, legíny, kalhoty, šortky, mikiny i bundy.
Věděli jste, že...
Všechny modely oděvů pravidelně testujeme a na základě názorů uživatelů neustále vylepšujeme.
Bavlněná kšiltovka ideální na cvičení a sport.
Kšiltovku upravíte na velikost hlavy pomocí jednoduchého systému v zadní části. Kšiltovka je vhodná na cvičení i pro volný čas! Kšiltovka brání stékání potu po obličeji. Kšilt chrání obličej dítěte před slunečními paprsky.
Nahoru