Chlapecká sportovní mikina S900 s kapucí modro-červená

Ref.
8501641
Výhody výrobku
Propracovaná funkční mikina na zip z lehkého, hřejivého a prodyšného materiálu – ideální na sport! Prodyšné díly usnadňují odvod tělesné vlhkosti. V moderním střihu a barevném provedení.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Hřejivost
Hřejivý materiál. Snadná údržba
Odvod potu
Syntetický materiál odvádí vlhkost od těla. Prodyšné díly.
Pružnost
Díky více než 10% příměsi elastanu se přizpůsobí každému pohybu.
Dopad na životní prostředí
Známka B. Srovnávané výrobky: Dětské hřejivé mikiny – více viz technický popis.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 5 do 14 let.
Barvy
Šedá, černá, modrá.
Složení
Hlavní materiál : 89.0% polyester, Hlavní materiál : 11.0% elastan Všitý díl : 100.0% polyester
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
udržení těla v teple při rozcvičování, cvičení i protahování.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Naše kolekce oblečení na tělocvik a jiné pohybové aktivity pro děti od 5 do 14 let
Naše řada dívčího a chlapeckého oblečení byla navržena na cvičení a sport ve škole nebo v tělocvičně. Výrobky z kolekce jsou vhodné pro nenáročné i náročnější sportovní aktivity (trampolíny, step, posilování, švihadlo, protahování…). Ideální pro zdraví dítěte, jeho udržování se v dobré fyzické kondici, ale také pro jeho gymnastickou průpravu je: skákání, lezení, posilování, zavěšování se, držení rovnováhy…
Vývoj oděvů Domyos
Naše týmy pracují na výrobcích s jediným cílem: nalézt materiál, který nabízí ideální rovnováhu mezi hebkostí a prodyšností, tj. hlavními vlastnostmi materiálu, které mladí sportovci potřebují. Děti si tak mohou vybírat z kompletní řady fitness oblečení, která nabízí trička, tílka, legíny, kalhoty, šortky, mikiny i bundy.
Věděli jste, že...
Všechny modely oděvů pravidelně testujeme a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Funkční, hřejivá, prodyšná a velmi lehká mikina!
Mikina s kapucí sportovního vzhledu. Hodí se k oblečení z lehkých materiálů, které naleznete v naší kolekci. Lze k ní dokoupit kalhoty stejného stylu. Střih a materiál umožňují pohodlné cvičení. Mikina je určena na intenzivní cvičení, odvádí pot a při cvičení nebrání v pohybu. Je vybavena kapsami na zip.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ABCDE, takže si můžete na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Uvádění informací o dopadech na životní prostředí představuje dobrovolný počin ze strany společnosti Decathlon. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
Nahoru