Chlapecká sportovní souprava Warm'y nám. modrá

Ref.
8312159
Výhody výrobku
Hřejivá, hebká a odolná sportovní souprava: ideální pro děti! Melton na vnitřní straně udržuje tělo v teple během sportu i po něm. Je velmi pohodlná.
už od
239,00 Kč84,00 Kč*
Hřejivost
Meltonový materiál udržuje tělo v teple.
Hebkost
Velmi hebký materiál z rubové i vnější strany.

VLASTNOSTI

Složení
58 % bavlna, 42 % polyester. Všité díly: 96 % bavlna, 4 % polyester.
Tests
Kvalita je pro značku Domyos prioritou. Všechny naše textilní výrobky prošly testy životnosti. Testy provádí nezávislé laboratoře, které zkoumají odolnost vůči častému praní, stálost barev a tvaru, plstnatění... tyto testy ověřují životnost výrobků při běžném používání.
Určeno pro
děti na cvičení a sportovní gymnastiku.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Perte v pračce na 30 °C. Nepoužívejte prostředky s obsahem chloru. Nečistěte chemicky.

DALŠÍ INFORMACE

Hřejivá sportovní souprava.
Sportovní souprava se skládá ze sportovních kalhot a mikiny s kulatým výstřihem. Kahoty s pružným pasem a nohavicemi v rovném střihu. Mikina má kulatý výstřih a výrazný moderní potisk na hrudi. Materiál se snadno udržuje a je odolný vůčí opakovanému praní i sušení. Kalhoty a mikina tvoří set a nelze je zakoupit zvlášť.
Koncepce řady oblečení pro děti ve věkové kategorii 5–14 let:
Řada sportovního oblečení je určena na pravidelné cvičení (posilovací cviky, protahování, strečink, zpevňování svalů) a udržování se ve zdravé kondici. Vývojové týmy Domyos navrhují výrobky, které nabízí ten nejlepší kompromis mezi maximálním pohodlím a prodyšností. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Nahoru