CHLAPECKÉ ŠORTKY S500 NA CVIČENÍ MODRÉ

Ref.
8394520
Výhody výrobku
Lehké a prodyšné šortky, které vás udrží v suchu po celou dobu cvičení i po něm. Dvě postranní kapsy.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Syntetický, avšak velmi hebký materiál.
Pružnost
Pružný materiál z polyesteru.
Odvod potu
Materiál odvádí pot. Brání prochladnutí.
Dopad na životní prostředí
Známka C – srovnání: chlapecké šortky (viz dále).

VLASTNOSTI

Velikost
Od 5 do 14 let.
Barva
Černá, tmavě modrá.
Složení
Hlavní materiál : 100.0% polyester Vnitřní materiál : 100.0% polyester
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
cvičení.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Naše kolekce oblečení na cvičení určená pro děti od 5 do 14 let
Naše řada dívčího a chlapeckého oblečení byla navržena na cvičení a sport ve škole nebo v tělocvičně. Výrobky z kolekce jsou vhodné pro nenáročné i náročnější sportovní aktivity (trampolíny, step, posilování, švihadlo, protahování…). Ideální pro zdraví dítěte, jeho udržování se v dobré fyzické kondici, ale také pro jeho gymnastickou průpravu je: skákání, lezení, posilování, zavěšování se, držení rovnováhy…
Vývoj oděvů Domyos
Naše týmy pracují na výrobcích s jediným cílem: nalézt materiál, který nabízí ideální rovnováhu mezi hebkostí a prodyšností, tj. hlavními vlastnostmi materiálu, které mladí sportovci potřebují. Děti si tak mohou vybírat z kompletní řady fitness oblečení, která nabízí trička, tílka, legíny, kalhoty, šortky, mikiny i bundy.
Věděli jste, že...
Všechny modely oděvů pravidelně testujeme a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Šortky ideální na cvičení a další sporty
Střih přizpůsobený všem pohybům při sportovních aktivitách. Materiál během cvičení i po něm velmi rychle schne a snadno se udržuje. Šortky jsou vybaveny kapsami na bocích a pasem na gumu, který zajistí, že šortky při cvičení dobře sedí. Materiál je příjemný na dotek.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ABCDE, takže si můžete na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Uvádění informací o dopadech na životní prostředí představuje dobrovolný počin ze strany společnosti Decathlon. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
Nahoru