Chlapecké tričko S900 s krátkým rukávem námořnické modré

Ref.
8490013
Výhody výrobku
Lehké a prodyšné tričko, které udrží tělo v suchu po celou dobu cvičení. Díky příměsi elastanu je materiál velmi pružný a při cvičení maximálně pohodlný.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Odvod potu
Hlavní materiál dobře absorbuje vlhkost. Prodyšné zóny.
Pružnost
Podíl elastanu je zárukou pohodlí.
Hebkost
Splývavý syntetický materiál je velmi příjemný na dotek.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 5 do 14 let.
Barvy
Námořnická modrá.
Složení
Hlavní materiál : 89.0% polyester, Hlavní materiál : 11.0% elastan Všitý díl : 100.0% polyester
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
cvičení.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Naše kolekce oblečení na cvičení a fitness pro děti od 5 do 14 let
Naše řada dívčího a chlapeckého oblečení byla navržena na cvičení a sport ve škole nebo v tělocvičně. Výrobky z kolekce jsou vhodné pro nenáročné i náročnější sportovní aktivity (trampolíny, step, posilování, švihadlo, protahování…). Ideální pro zdraví dítěte, jeho udržování se v dobré fyzické kondici, ale také pro jeho gymnastickou průpravu je: skákání, lezení, posilování, zavěšování se, držení rovnováhy…
Vývoj oděvů Domyos:
Naše týmy pracují na výrobcích s jediným cílem: nalézt materiál, který nabízí ideální rovnováhu mezi hebkostí a prodyšností, tj. hlavními vlastnostmi materiálu, které mladí sportovci potřebují. Děti si tak mohou vybírat z kompletní řady fitness oblečení, která nabízí trička, tílka, legíny, kalhoty, šortky, mikiny i bundy.
Věděli jste, že...
Všechny modely oděvů pravidelně testujeme a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Syntetické tričko velmi příjemné na dotek
Dětské tričko inspirované modelem pro dospělé: Jedinečně funkční. Pružné materiály a švy nejlépe vyhovují potřebám sportovců. Prodyšné díly v podpaží a na zádech.
Nahoru