CHODICÍ PÁS WALK

Ref.
8377502
Výhody výrobku
Motorizovaný chodicí pás Walk Domyos s rychlostí až 8 km/h je ideální pro každodenní tréninky. Je skládací a velmi skladný.
7 499,00 Kč*
Univerzální využití
Max. rychlost 8 km/h, bez náklonu.
Pohodlí
Chodicí plocha: 40 × 100 cm.
Interaktivita
4 ukazatele: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie.

VLASTNOSTI

Četnost cvičení
Pravidelně (5 hodin týdně).
Pohon
1,1 HP.
Max. rychlost
8 km/h.
Sklon
Ne.
Plocha
40 × 100 cm.
Složení
Rám : 100.0% ocel Kapuce : 75.0% recyklovaný polystyren, Kapuce : 25.0% polyvinylchlorid (PVC) bez ftalátů Balení : 85.0% celulóza, Balení : 10.0% expandovaný polystyren, Balení : 5.0% polyethylentereftalát Deska : 100.0% dřevo
Určeno pro
domácí kondiční tréninky a tvarování postavy.
záruka
5 let na konstrukci, 2 roky na motor a díly. Veškeré informace o záruce naleznete na decathlon.cz.
Download user manual link

RADY

Skladovací Tipy
Skladujte na suchém místě, chraňte před prachem.
Omezení používání
Maximální hmotnost uživatele: 130 kg.

DALŠÍ INFORMACE

Přínosy chodicího pásu
Chůze je ideální aktivitou k udržení kondice. Díky pásu Walk by Domyos se každodenní trénink stane příjemným okamžikem. Konec výmluv na špatné počasí, smog či nedostatek času, s chodicím pásem můžete sportovat ve svém tempu, kdy chcete a po jak dlouhou dobu chcete. Pro udržení pevného zdraví Světová zdravotnická organizace doporučuje se každý den věnovat středně intenzivní sportovní aktivitě po dobu 22 minut.
Tréninkový počítač
Pás Walk by Domyos má elektrický počítač, který se díky tlačítkům START/STOP a nastavení rychlosti pomocí tlačítek +/- velmi snadno ovládá. Centrální displej umožňuje snadno zjistit informace o času, rychlosti, vzdálenosti a odhadu kalorické spotřeby. Díky tlačítku PAUSE můžete kdykoliv trénink přerušit a neztratíte zaznamenané údaje.
Skladování
Chodicí pás Walk by Domyos je ideální do menších prostor. Je velice skladný, po složení svrchního oblouku má ve složené podobě výšku jen 20 cm. Navíc je vybaven dvěma transportními kolečky vpředu, a tak lze velmi snadno uložit pod skříň či postel. Rozměry při složení: 130 × 66,9 × 18,2 cm.
Motor a elektronika
Odolnost motorů a elektroniky je testována při 600h testech, tedy po dobu 25 dnů. Testy ověřují spolehlivost, kvalitu a pohodlí při používání. Snažíme se zajistit plynulý chod pásu a co nejpohodlnější spuštění a zastavení přístroje.
Nehlučnost chodu
Uživatelé pásu Walk by Domyos na něm oceňují nehlučnost jeho chodu. Ve spolupráci se specializovanou akustickou laboratoří se neustále snažíme vylepšovat nehlučnost našich přístrojů, aby byly tréninky příjemné nejen pro vás, ale i pro vaše okolí. Při samotném pohybu pásu o rychlosti 4 km/h byla změřena hodnota 57 dB.
Bezpečnost
Pro vaši bezpečnost jsou všechny pásy vybaveny bezpečnostním systémem zaručujícím nouzové zastavení přístroje. Pásy jsme vybavili bezpečnostní brzdou, která se aktivuje zatažením za pásek připevněný k vašemu oblečení. V případě vašeho pádu či vzdálení se od konzole se pás automaticky zastaví.
Hmotnost a rozměry
Rozměry při složení: 130 × 66,9 × 18,2 cm. Rozměry při rozložení: 130 × 66,9 × 108,5 cm. Hmotnost: 42 kg, rozměry balení: 144 cm × 73 cm × 23 cm. Hmotnost balení: 48 kg.
Záruka / návody / technická podpora
Na stránkách www.domyos.com naleznete: - Montáž a nastavení výrobku - Praktické rady při technických problémech - Odkaz ke stažení návodu k použití

Také by vás mohly zajímat tyto výrobky

Nahoru