Chránič 100 holeně + nártu na kickbox a thajský box

Ref.
8406156
Výhody výrobku
Odolný a lehký výrobek je vhodný pro začínající uživatele na kopy při boxu (kickboxu a thajského boxu) a na bojové sporty.
Ochrana proti nárazům
Tvrdá pěna snáze absorbuje nárazy.
Držení na těle
Na nártu: křížové pásky, uchycení za patu. Na holeni: 2 pásky a suchý zip.
Odvod potu
Vnější materiál z polyesteru s mikrootvory odvádí pot.

VLASTNOSTI

3 velikosti
XS/S. M/L. XL/2XL.
Složení
Výplň : 100.0% Foamed Polyethylen Obal : 85.0% polyester, Obal : 15.0% elastan Elastický pás : 78.4% polyester, Elastický pás : 21.6% elastan
Určeno pro
začínající boxery na ochranu holeně a nártu při kopech při thajském boxu a kickboxu.
záruka
2 roky

RADY

Omezení používání
Používejte pouze na sportovní aktivity.

DALŠÍ INFORMACE

Aby trénink zůstal zábavou
Chrániče doporučujeme nosit i při trénincích, ochrání vás i vašeho soupeře. K úrazům při sportu totiž nejčastěji dochází neúmyslně.
Technika výroby
Výrobek byl vyvinut se začátečníky pro začátečníky. Budete překvapeni, jak velmi snadno se nasazuje, oceníte také vysokou kvalitu materiálů: silná EVA pěna zajišťuje ochranu, polyesterový potah s příměsí elastanu je spojením nízké hmotnosti, odolnosti a odvodu potu. Ergonomický tvar spoje mezi chráničem nártu a holeně vám poskytuje naprostou volnost pohybu.
Osobní ochranný prostředek
Výrobek je klasifikován jako osobní ochranný prostředek a jako takový splňuje všechny platné evropské normy (norma EN13277-7). Chrániče navíc prošly laboratorními testy týmu Outshock a byly testovány skupinou uživatelů v těch nejnáročnějších podmínkách.
Jak si správně vybrat velikost?
Chránič holeně vybíráte podle své velikosti: 134 cm až 155 cm = XS/S. 156 cm až 170 cm = M/L. 171 cm až 185 cm =XL/2XL.
Rady k použití
Chránič by po nasazení neměl být ani příliš volný, ani těsný. Při sportu se nesmí protáčet. Před tréninkem vždy zkontrolujte utažení chrániče.
Údržba a skladování
Výrobek skladujte na suchém místě. Při skladování na suchém a prodyšném místě urychluje schnutí. Neperte v pračce. Pravidelně čistěte navlhčeným hadříkem. Nechte vyschnout při pokojové teplotě. Nevystavujte vysokým teplotám a neskladujte u zdroje tepla.
Nahoru