Chránič holeně a nártu na karate červený

Ref.
8154470
Výhody výrobku
Chránič holeně a nártu zajišťuje díky silné vrstvě pěny optimální ochranu při zápasech. Chránič nártu lze odepnout, a chránič holeně tak používat samostatně.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Držení na těle
Tvarovaný chránič holeně a nártu zajišťuje skvělé zpevnění při zápasech.
Ochrana proti nárazům
Silná vrstva pěny na holeni a chodidle zajišťuje optimální ochranu.
Odolnost
Potah z polyuretanu a silná vrstva pěny zajišťují odolnost vůči opotřebení.

VLASTNOSTI

Velikost
Od S do XL.
Barva
Červená.
Materiál
PU.
Složení
Konstrukce : 50.0% polyester, Konstrukce : 50.0% polyuretan Pěna : 100.0% polyuretan
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Koncepce
Chránič se skládá ze dvou odepínacích částí: chrániče holeně a chrániče nohy. Silná vrstva pěny pokrývá nárt a holeň chráničů, a zajišťuje tak optimální ochranu před nárazy. Potah ze syntetické kůže (z polyuretanu) je odolný vůči oděru. Široké, elastické pásky na suchý zip zajišťují pevné uchycení okolo holeně a chodidla.
Jak si vybrat chránič holeně?
- Na trénink můžete nosit klasický model. - Na turnajové zápasy dejte přednost modelu homologovanému Světovou federací karate (WKF).
Jakou vybrat velikost chrániče?
Chrániče jsou dostupné ve velikostech S, M, L. - Velikost S: odpovídá velikosti 134–152 cm. - Velikost M: odpovídá velikosti 152–170 cm. - Velikost L: odpovídá velikosti 170–188 cm. - Velikost XL: odpovídá velikosti 188–200 cm. Chrániče snadno uchytíte pomocí pružných pásků na suchý zip.
Doporučení
Používejte naboso, bez ponožek. Chránič po každém použití dobře vysušte, Zabráníte tím vzniku zápachu a prodloužíte životnost chrániče.
Rady pro údržbu
Chránič omývejte vlhkým hadříkem s mýdlem. Sušte při pokojové teplotě. Nepokládejte je na radiátor ani do blízkosti zdroje tepla.
Nahoru