Chránič holeně a nártu na karate červený

Ref.
8154470
Výhody výrobku
Chránič holeně a nártu zajišťuje díky silné vrstvě pěny optimální ochranu při zápasech. Chránič nártu lze odepnout a chránič holeně tak používat samostatně.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Držení na těle
Tvarovaný chránič holeně a nártu skvěle zpevňuje při zápasech.
Ochrana proti nárazům
Silná vrstva pěny na holeni a chodidle optimálně chrání.
Odolnost
Potah z polyuretanu a silná vrstva pěny zajišťují odolnost vůči opotřebení.

VLASTNOSTI

Velikost
Od S do XL.
Barva
Červená.
Materiál
PU.
Složení
Konstrukce : 50.0% polyester, Konstrukce : 50.0% polyuretan Pěna : 100.0% polyuretan
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Koncepce
Chránič se skládá ze dvou odepínacích částí: chrániče holeně a chrániče nártu. Silná vrstva pěny pokrývá nárt a holeň chráničů a optimálně chrání před nárazy. Potah ze syntetické kůže (z polyuretanu) je odolný vůči oděru. Široké, elastické pásky na suchý zip zajišťují pevné uchycení okolo holeně a chodidla.
Jak si vybrat chránič holeně?
Na trénink můžete nosit klasický model. Na soutěžní zápasy dejte přednost modelu homologovanému WKF (World Karate Federation).
Jakou vybrat velikost chrániče?
Chrániče jsou dostupné ve velikostech S, M, L. Velikost S: odpovídá velikosti 134–152 cm. Velikost M: odpovídá velikosti 152–170 cm. Velikost L: odpovídá velikosti 170–188 cm. Velikost XL: odpovídá velikosti 188–200 cm. Chrániče snadno uchytíte pružnými pásky na suchý zip.
Doporučení
Používejte naboso, bez ponožek. Po každém použití chránič pečlivě vysušte, zabráníte tím vzniku zápachu a prodloužíte životnost chrániče.
Rady pro údržbu
Chránič omývejte mýdlovou vodou a vlhkým hadříkem. Sušte při pokojové teplotě. Nepokládejte na radiátor ani do blízkosti zdroje tepla.
Nahoru