Chránič zubů 100 na box a bojové sporty velikost L černý

Ref.
8505015
Výhody výrobku
Tepelně tvarovatelný chránič zubů pro dospělé na box a bojové sporty (klasický, thajský, plnokontaktní box, kickbox, karate či taekwondo). Splňuje novou normu XP S72-427.

3 DOSTUPNÉ BARVY

Ochrana proti nárazům
V souladu s novou normou XP S72-427.
Usnadnění dýchání
2mm díl zajišťující pohodlné dýchání při sportu.
Přizpůsobivost
Tepelně tvarovatelný, přizpůsobí se jakémukoliv chrupu.
Odolnost vůči proděravění
Z jednoho materiálu o síle 5 mm.

VLASTNOSTI

Složení
Balení : 100.0% polypropylen Hlavní část : 100.0% EVA (etylenvinylacetát) Rukojeť : 100.0% polypropylen
Approved by
Chránič úspěšně prošel testy na vzorku uživatelů různých pokročilostních úrovní, jeho kvality potvrdila i nezávislá instituce laboratorními testy.
záruka
2 roky

RADY

Skladovací Tipy
Po použití skladujte v transportním obalu (v balení).
Omezení používání
Používejte pouze na sport.

DALŠÍ INFORMACE

Funkční vlastnosti pro větší bezpečnost
Chránič zubů v naší nabídce je v souladu s novou normou XP S72-427, která stanovuje: silnější vrstvu materiálu, která zabraňuje proražení. Větrací otvory, které umožňují dýchat se zavřenou čelistí. Vroubky na spodní i svrchní části chrániče, které umožňují účinnější fixaci čelisti (ochrana před zlomeninami). Část kryjící dáseň proti obnažování zubů.
Jakou velikost vybrat?
S = velikost uživatele od 1,10 m do 1,40 m (dětská velikost), M = velikost uživatele od 1,40 m do 1,70 m, L = velikost uživatele více než 1,70 m.
Rady k použití
Chránič zubů doporučujeme používat vždy, tedy při tréninku i při zápasech. Aby se chránič dokonale přizpůsobil tvaru vašich zubů, dbejte doporučené doby ponoření výrobku do vroucí vody. Doba ponoření je uvedena v návodu k použití. Pozor, ne všechny modely mají dobu ponoření shodnou. Správný postup vytvarování chrániče je podrobně popsán v našem instruktážním videu. Aby chránič zajišťoval dobrou ochranu, musí držet na zubech i při otevření úst.
Rady pro údržbu
Omývejte čistou vodou. Před uložením do transportního pouzdra nechte řádně vyschnout. Pokud je chránič opotřebovaný, vyměňte jej. Chrániče pravidelně měňte alespoň jednou ročně.
Nahoru