Chránič zubů 500 na box velikost M modrý

Ref.
8554186
Výhody výrobku
Tepelně tvarovatelný chránič zubů z dvojího materiálu na box a bojové sporty. Usnadňuje dýchání při námaze a zároveň chrání.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Ochrana proti nárazům
Dvojí materiál optimálně pohlcuje nárazy.
Usnadnění dýchání
2mm díl zajišťující pohodlné dýchání při sportu.
Přizpůsobivost
Tepelně tvarovatelný chránič se přizpůsobí každému tvaru zubů.
Odolnost vůči proděravění
Z dvojího materiálu o síle 5 mm.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní část : 60.0% polypropylen, Hlavní část : 30.0% EVA (etylenvinylacetát), Hlavní část : 10.0% styren-ethylen-butylen-styren (SEBS)
Tests
Tento výrobek byl testován a schválen našimi týmy boxerů v reálných podmínkách.
záruka
2 roky

RADY

Skladovací Tipy
Po použití chránič vždy uložte do krabičky.
Omezení používání
Nehodí se pro osoby s rovnátky.

DALŠÍ INFORMACE

Nová norma XP S72-427
Chránič zubů v naší nabídce je v souladu s novou normou XP S72-427, která stanovuje: silnější vrstvu materiálu, která zabraňuje proražení. Větrací otvory, které umožňují dýchat se zavřenou čelistí. Vroubky na spodní i svrchní části chrániče, které umožňují účinnější fixaci čelisti (ochrana před zlomeninami). Část kryjící dáseň proti obnažování zubů.
Koncept dvojího materiálu
Chránič zubů 500 se skládá ze dvou materiálů. První vrstva umožní přesné vytvarování a druhá vrstva pohlcuje nárazy a nabízí větrací prostor, který garantuje volné dýchání během zápasu. Chránič zubů 500 není v ústech tak objemný, lépe se s ním při zvýšené námaze dýchá a více chrání.
Jakou velikost vybrat?
S = výška od 1,10 do 1,40 m (dětský). M = výška od 1,40 do 1,70 m. L = výška nad 1,70 m.
Rady k použití
Chránič zubů doporučujeme používat vždy, tedy při tréninku i při zápasech. Aby se chránič dokonale přizpůsobil tvaru vašich zubů, dbejte doporučené doby ponoření výrobku do vroucí vody. Doba ponoření je uvedena v návodu k použití. Pozor, ne všechny modely mají dobu ponoření shodnou. Správný postup vytvarování chrániče je podrobně popsán v našem instruktážním videu. Pokud má chránič správně plnit svůj účel, musí držet na zubech i při otevření úst.
Rady pro údržbu
Omývejte čistou vodou. Před uložením do transportního pouzdra nechte řádně vyschnout. Pokud je chránič opotřebovaný, vyměňte jej. Chrániče pravidelně měňte alespoň jednou ročně.
Nahoru