Činky na pilates 3 kg 2 kusy

Ref.
8336581
Výhody výrobku
Chcete posílit horní část těla? Činky jsou určitě skvělá volba! Vyberte si hmotnost, která vám bude nejvíce vyhovovat: 0,5 až 5 kg jedna. Praktický detail: díky svému tvaru se nekutálí po zemi.

7 DOSTUPNÉ BARVY

Univerzální využití
Záda, ramena, bicepsy, hrudník... Střídejte různé cviky!
Ergonomický tvar
Vyrobeny tak, aby se dobře držely v ruce, s potahem, který neklouže.
Stabilita
Tvar brání kutálení činek po zemi.

VLASTNOSTI

Průměr
Rukojeť: 3,66
Šířka
Rukojeť: 10 cm.
Složení
Tyč : 100.0% železo Zátěr : 100.0% PVC (polyvinylchlorid)
Určeno pro
posilování doma nebo v posilovně.
záruka
2 roky

BEZPLATNÉ VIDEONÁVODY NA POUŽITÍ VÝROBKŮ DOMYOS.

Činky od značky Domyos vám umožní účinně zpevnit svaly horní části těla.
Domyos vám nabízí videonávody, které vznikly ve spolupráci s profesionálními a certifikovanými sportovními trenéry fitness center Domyos Club. 
 

DALŠÍ INFORMACE

Jak vybrat činky?
Dostupné v provedení od 0,5 do 5 kg. Hmotnost činky volte podle toho, jak silné máte paže a podle požadované intenzity cvičení. Pokud s činkami začínáte, zvolte spíše ty lehčí a váhu postupně přidávejte.
Jaké existují cviky s činkami?
Vývojový tým ve spolupráci s profesionálními trenéry pro vás natočil několik desítek cviků a tipů. Na stránce domyos.com na vás tak čeká asi 15 instruktážních videí. Jeden poznatek, který by vás mohl překvapit: při některých cvicích posilujete i břicho nebo stehna!
Co znamená zpevnění svalů?
Při zpevňování svalů uvádíte svaly do napětí, tzn. napínáte svalová vlákna, která jsou nezbytná ke správnému držení těla, ke každodennímu pohybu či k přemísťování věcí. Posilování svalů berte jako prevenci a práci na duševní pohodě. Když budete posilovat pravidelně, výsledky budou vidět velmi rychle.
Pro koho je toto cvičení vhodné?
Tomuto druhu cvičení se věnují především ženy, zpevňování svalů je však vhodné pro všechny, a to bez ohledu na věk. Posilovat s odporem je velmi účinný způsob posilování. na své postavě to brzy zaznamenáte.
Příznivé účinky zpevňování svalů
Zpevňování svalů umožňuje vrátit se opatrně ke sportu, vytvarovat postavu a posílit všechny části těla (břicho, hýždě, paže, hrudník). Díky této cílené technice cvičení získá tělo hezké tvary a navykne si na pohyb.
Nahoru