Dámská fitness mikina 900 na kardio trénink černá

Ref.
8402636
Výhody výrobku
Funkční mikina se zádovým dílem ze síťoviny zajišťujícím vyšší prodyšnost. Při kardio tréninku budete vypadat stylově. Bez mikiny se neobejdete před tréninkem, v jeho průběhu ani po něm.
Odvod potu
Zůstaňte v suchu díky materiálu, který je prodyšný a rychleschnoucí.
Pružnost
Pružný materiál zajišťuje pohodlí a volnost pohybu při sportu.
Odvětrávání
Odvětrávaný materiál pro lepší odvod vlhkosti.
Nízká hmotnost
Kalhoty z velmi lehkých a pohodlných materiálů.
Dopad na životní prostředí
Známka B. Srovnání: dámské tričko – viz technický popis.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 90.0% polyester, Hlavní materiál : 10.0% elastan Materiál na zádech : 74.0% polyester, Materiál na zádech : 26.0% elastan Všitý díl : 79.0% polyamid, Všitý díl : 21.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Moderní střih
Přiléhavý a sportovní střih.
Prodyšnost
Zádový díl z prodyšné síťoviny účinně odvádí pot.
Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?
Ano, samozřejmě. 100 % materiálů, které využíváme, prochází náročnými laboratorními testy. Ověřujeme odolnost barev, odolnost vůči častému praní, schopnost odvádět pot. Mezi námi, říkáme tomu „test na mučidlech“. A potom? To je všechno? Ne, pak vše pokračuje. Výrobky testují sportovci, jako jste vy. Nasloucháme jejich dojmům a připomínkám a vylepšujeme, co je potřeba. Teprve potom je výrobek připraven k prodeji!
A pokud s výrobkem nejsem spokojen?
Výrobky, s nimiž nejste spokojeni, můžete vrátit v každé prodejně Decathlon do 90 dnů ode dne nákupu (nevztahuje se na viditelně používané výrobky).
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Webové stránky: sustainability.decathlon.com. Více na videu: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
Nahoru