Dámská mikina 100 na cvičení a strečink světle modrá

Ref.
8552129
Výhody výrobku
Lehká mikina bez kapuce, s bočními kapsami, materiál s příměsí elastanu.

3 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Díky vysokému podílu bavlny je materiál příjemný na dotek.
Hřejivost
Lehce hřejivý žerzejový materiál.
Pružnost
Příměs elastanu zajišťuje pružnost materiálu a pohodlí.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 92.0% bavlna, Hlavní materiál : 8.0% elastan Kapsa : 100.0% bavlna
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Základní koncepce výrobků na protahování a pilates
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelné tréninky jakékoliv intenzity (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) a udržování se v kondici a dobrém zdraví. Oblečení navrhujeme tak, aby bylo maximálně prodyšné a pohodlné. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále zdokonalujeme.
Když je v sázce pohodlí našich zákazníků, naši vývojáři udělají vše, aby našli řešení
Konec ustřiženým štítkům, které během sportování škrábou. Štítky už nenašíváme přímo na výrobek, ale na látkový díl. Můžete ho tudíž odstřihnout bez obav, že oblečení poškodíte nebo že vás bude při cvičení škrábat.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
Nahoru