Dámská mikina 520 s kapucí melírovaná růžová

Ref.
8504541
Výhody výrobku
Mikina s kapucí, která se snadno obléká. Klokaní kapsa.

5 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Pohodlný a pružný materiál s hlavním podílem bavlny.
Hřejivost
Melton s hřejivou vnitřní stranou.
Pružnost
Díky struktuře vláken je materiál přirozeně pružný.

VLASTNOSTI

Velikost
Od XS do 2XL.
Provedení
růžová a modrá.
Složení
Hlavní materiál : 58.0% polyester, Hlavní materiál : 42.0% bavlna Všitý díl : 100.0% bavlna
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Základní koncept výrobků na fitness
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelné tréninky jakékoliv intenzity (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva), které je ideální pro zachování kondice a dobrého zdraví. Oblečení navrhujeme tak, aby bylo maximálně prodyšné a pohodlné. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále zdokonalujeme.
Když je v sázce pohodlí našich sportovních zákazníků, týmy našich vývojářů dělají vše proto, aby našli řešení.
Rozlučte se s odstřižky štítků, které vás při cvičení škrábaly. Štítek již není přímo našitý na výrobku, ale je umístěn na kousku látky. Ten můžete odstřihnout, aniž by hrozilo, že oblečení poškodíte nebo že vás bude zbytek štítku škrábat.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ABCDE, takže si můžete na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Uvádění informací o dopadech na životní prostředí představuje dobrovolný počin ze strany společnosti Decathlon. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
Nahoru