DÁMSKÁ MIKINA FREE MOVE NA CVIČENÍ ČERNÁ

Ref.
8523941
Výhody výrobku
Všité díly na bocích poskytují maximální volnost pohybu. Delší zadní díl dobře chrání záda. Postranní kapsy na zip. Rolákový límec.

3 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Pohodlný a pružný materiál s hlavním podílem bavlny.
Hřejivost
Lehce hřejivý materiál uvnitř.
Pružnost
Příměs elastanu poskytuje při cvičení volnost pohybu.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 57.0% bavlna, Hlavní materiál : 38.0% polyester, Hlavní materiál : 5.0% elastan Všitý díl : 61.0% bavlna, Všitý díl : 33.0% polyester, Všitý díl : 6.0% elastan Kapsa : 100.0% bavlna
Tests
Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, kterým byla ověřena stálost jeho barev a tvaru. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Základní koncepce výrobků na cvičení a pilates
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelné tréninky jakékoliv intenzity (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) a udržování se v kondici a dobrém zdraví. Oblečení navrhujeme tak, aby bylo maximálně prodyšné a pohodlné. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále zdokonalujeme.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí.
stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
Nahoru