Dámská podprsenka Breakpoint s potiskem modrá

Ref.
8352421
Výhody výrobku
Podprsenka s vycpávkami a z funkčního materiálu, který odvádí pot od těla. Zádový díl s vykrojenými lopatkami.
Odvod potu
Funkční materiál udrží vaše tělo při fitness aktivitách v suchu.
Zpevnění poprsí
Tlumí o 21,7 % více otřesů než klasická podprsenka* (při nízkých otřesech).

VLASTNOSTI

Velikost
Od 36 do 42.
Složení
Hlavní materiál : 84.0% polyester, Hlavní materiál : 16.0% elastan Podšívka : 76.0% polyamid, Podšívka : 24.0% elastan Gumička : 51.0% polyester, Gumička : 26.0% elastan, Gumička : 23.0% polyamid Výplň : 90.0% polyester, Výplň : 10.0% elastan
Určeno pro
ženy na fitness (nízké otřesy, jako např. jóga, strečink, pilates a posilování).
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Podprsenka na cvičení s nízkými otřesy
Tato podprsenka je vhodná na fitness aktivity, při nichž nedochází k výrazným otřesům poprsí (jóga apod.). Je vhodná pro ženy s menším poprsím. Funkční tvarovaný materiál rubu je prodyšný a chrání bradavku. Pružný spodní lem z hebkého materiálu absorbuje pot.
Proč nosit sportovní oblečení?
Při sportování je poprsí více namáháno. V závislosti na náročnosti sportovní aktivity a intenzitě otřesů může mít žena pocit trojnásobně až pětinásobně těžšího poprsí. Přesto až 59 % žen cvičí v klasických podprsenkách, které jim poprsí zpevňují nedostatečně (http://jsme.bm.moc/contry/42/8/670.sort). Sportovní podprsenka tlumí nárazy, a prsa jsou tudíž méně zatěžována.
Zdravé poprsí
Pokud nesportujete ve správném oblečení, jsou vaše prsa namáhána, hrozí tak jejich předčasné ochabnutí či při sportu můžete pociťovat bolest poprsí. Na druhou stranu i přílišné zpevnění (příliš těsná podprsenka) může poprsí škodit: vždy si vybírejte oblečení dle velikosti vašeho poprsí a dle typu cvičení. Sportovní oblečení má zajistit ochranu vašich prsou.
Jak probíhá výroba a vývoj oblečení Domyos?
Naše modely byly vyvinuty tak, aby chránily vaše poprsí: * nepoužíváme kostice, * používáme minimum švů (oblečení nedráždí bradavky), * používáme materiály, které odvádějí pot od těla (oblečení je pohodlné a nedráždí pokožku).
Jak jsou testovány výrobky Domyos?
Všechny naše výrobky jsou testovány v laboratoři, kde je ověřováno správné zpevnění poprsí (pomocí simulace zátěže při sportu). Následně je výrobek hodnocen od 1 do 5. Podprsenky Domyos tak snižují otřesy prsou od 10 (stupeň 1) do 50 % (stupeň 5). Modely 1. stupně jsou určeny ke sportům, při nichž dochází ke slabým otřesům, modely 3. stupně ke sportům se středními otřesy a modely 5. stupně k aktivitám způsobujícím silné otřesy.
Jak správně vybrat podprsenku?
Výrobek vždy vybírejte dle typu sportovní aktivity: nízké otřesy (chůze, pilates, jóga, strečink), střední (gymnastika, tanec), či silné otřesy (trampolíny, step, kardio trénink). Doporučujeme vám, abyste vždy přizpůsobily výběr podprsenky danému typu aktivity. Např. nikdy nenoste podprsenku určenou ke tlumení silných otřesů, pokud to není nutné. Při sportu je důležitý i přirozený pohyb prsou.
Nahoru