Dámská podprsenka na fitness 100 černá

Ref.
8484547
Users reviews
5 / 5 2 Názory
Výhody výrobku
Lehce zpevňující podprsenka je nezbytnou součástí vybavení na fitness. Velmi lehký materiál odvádí vlhkost od těla. Ideální sportovní podprsenka na kardio trénink!

4 DOSTUPNÉ BARVY

Zpevnění poprsí
Nízké: snižuje otřesy poprsí až o 16 %*. Pro nenáročné druhy sportů.
Odvod potu
Materiál odvádí tělesnou vlhkost, takže při cvičení zůstanete v suchu.
Odvětrávání
Prodyšný materiál pro lepší odvod vlhkosti.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 84.0% polyester, Hlavní materiál : 16.0% elastan Podšívka : 90.0% polyester, Podšívka : 10.0% elastan Materiál na zádech : 82.0% polyester, Materiál na zádech : 18.0% elastan Elastický pás : 68.5% polyester, Elastický pás : 31.5% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
fitness a kardio aktivity (indoor cycling či posilování) vyžadující nízké zpevnění poprsí. Vhodná na jógu, strečink, pilates.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Proč je podprsenka vhodná na sporty, při nichž dochází ke slabým otřesům?
Tato podprsenka je vhodná na fitness cvičení, při kterých nedochází k výrazným otřesům poprsí (jóga apod.). Je vhodná pro ženy s menším poprsím. Otvory na rubu umožňují vložení vycpávek. * V porovnání s běžnými podprsenkami snižuje otřesy poprsí až o 16 %.
Nezbytný doplněk vašeho sportovního oblečení
Při sportování je poprsí namáháno více, než jak je tomu při každodenních aktivitách. Při sportu se poprsí hýbe, a jeho hmotnost se tak zvyšuje až na pětinásobek. Sportovní podprsenka zajišťuje potřebné zpevnění a pohodlí při sportu.
Zpevnění poprsí
Poprsí každé ženy je při sportu namáháno, a to bez ohledu na věk či velikost košíčku. Ňadra jsou velmi citlivá, proto vyžadují zpevňující podprsenku určenou na sport. Nošení klasické podprsenky, která poprsí zpevňuje jen velice málo, může vést k bolestem i povislému poprsí. Výběr sportovní podprsenky je tak stejně důležitý jako výběr oblečení či obuvi, jelikož zajistí zpevnění vašeho poprsí.
Tři stupně zpevnění dle sportovní aktivity
Nízké zpevnění poprsí (jóga, protahování, posilování svalů,...) je vhodné na aktivity, při nichž dochází jen k mírnému pohybu poprsí. Střední zpevnění (fitness dance, kardio trénink,...) je určeno pro sporty, při nichž je zátěž na ňadra střední a nikoliv intenzivní. Silné zpevnění (stepper, běžecký pás, trampolíny,...) je ideální na sporty s intenzivním zatížením poprsí.
Jak vybrat správnou velikost?
Správná velikost podprsenky zajistí zpevnění poprsí a zároveň pohodlí. Pro výběr správné velikosti si změřte obvod poprsí: * Měřte se bez podprsenky. * Stoupněte si před zrcadlo. * Krejčovský metr si přiložte k horní části zad, resp. ke spodní části lopatek. * Poté metr veďte okolo nejširší části hrudníku, dokud se oba konce nesetkají. Metr na prsou nestahujte a odečtěte velikost v cm. Dle naměřené hodnoty si poté najděte v tabulce odpovídající velikost.
Co je konceptem při výrobě podprsenek Domyos?
Naše modely byly vyvinuty s ohledem na maximální pohodlí a omezení zdravotních problémů: * nepoužíváme kostice (mohou způsobovat poranění a stlačovat uzliny), * šití je omezeno na minimum (jsou nedráždivé), * používáme materiály, které odvádějí vlhkost z povrchu těla (jsou pohodlné a nedráždí pokožku).
Testování podprsenek Domyos
Všechny naše výrobky jsou testovány v laboratoři, kde je ověřována míra zpevnění poprsí (pomocí simulace zátěže při sportu). Následně je výrobek hodnocen od 1 do 5: 1: lehce zpevňující, 3: středně zpevňující, 5: vysoce zpevňující. * Naše sportovní podprsenky zaručují snížení otřesů poprsí v porovnání s podprsenkami na běžné nošení. Podprsenky Domyos snižují otřesy poprsí od 10 % (stupeň 1) do 50 % (stupeň 5).

Users reviews

 • Žena
  30–39 let
  05 říjen 2018
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Spokojenost

  Dobře padne,pohodlná, super cena

 • Žena
  30–39 let
  18 září 2018
  Use since Od 3 do 6 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Plně funkční

  Doporučuji všem!

Nahoru