Dámská podprsenka na moderní tanec černá

Ref.
8548307
Výhody výrobku
Chcete stylové taneční oblečení? Podprsenku můžete nosit samostatně či pod tílko! Velmi slušivá překřížená ramínka a splývavý materiál na zádech!
Prodyšnost
Syntetický materiál odvádí pot.
Držení na těle
Pružné sedlo podprsenky zajišťuje, že sedí na místě.
Pružnost
Poddajný materiál zaručuje optimální volnost pohybu.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 87.0% polyester, Hlavní materiál : 13.0% elastan Podšívka košíčku : 90.0% polyester, Podšívka košíčku : 10.0% elastan Druhá podšívka : 74.0% polyamid, Druhá podšívka : 26.0% elastan Materiál na zádech : 90.0% polyester, Materiál na zádech : 10.0% elastan
Approved by
Výrobek testovali rekreační i profesionální tanečníci. Nosili jej při tanečních hodinách a pak s námi sdíleli pozitivní i negativní názory. Díky nim jsme zjistili, v čem můžeme oblečení ještě vylepšit. Názor uživatelů je pro nás velmi důležitý, protože chceme vyhovět požadavkům našich zákazníků. Produktová manažerka Caroline navíc u každého nového výrobku provádí testy všech velikostí, aby vám výrobek co nejlépe seděl.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jak podprsenku nosit?
Splývavý materiál a překřížená ramínka na zádech jsou při tanci velmi slušivá. Jak podtrhnout svůj styl? Již nemusíte váhat, zda podprsenku nosit samotnou k tanečním kalhotám: dostatečně kryje a je velmi slušivá! Pokud ji chcete nosit jako spodní vrstvu, doporučujeme tílko s překříženými ramínky, či splývavé tričko a legíny, či splývavé kalhoty.
Jak vybírat oblečení na moderní tanec?
Oblečení na moderní tanec obvykle nebývá tak striktně předepsané, jako je tomu u baletu, kdy oblečení schvaluje baletní mistr. Zde by oblečení mělo být především pohodlné a nebránit v pohybu. Ideální jsou kombinace volnějšího spodku a přiléhavějšího vršku, případně upnutého spodku a volnějšího vršku. V nabídce naleznete kalhoty s nastavitelnou délkou nohavic, které umožňují zkrátit nohavice až nad kolena!
Nahoru