Dámská sportovní podprsenka Shape+ na fitness melírovaná šedá

Ref.
8352434
Výhody výrobku
Podprsenka s bezešvými košíčky, vycpávkami, nastavitelnými ramínky a odvětraným materiálem na zádech.

5 DOSTUPNÉ BARVY

Zpevnění poprsí
Vysoké: snižuje otřesy poprsí až o 42 %*. Pro náročné sporty.
Odvod potu
Funkční materiál udrží vaše tělo při cvičení v suchu.
Odvětrávání
Záda ve sportovním, tzv. plaveckém střihu, prodyšný materiál.

VLASTNOSTI

Typ výrobku
Podprsenka bez kostic.
Vycpávky
Všité vycpávky.
Tvar zad
Ramínka spojená za zády.
Nastavení
S nastaviteln. ramínky.
Složení
Hlavní materiál : 67.0% polyamid, 33.0% elastan Zadní ramínko : 82.0% polyamid, 18.0% elastan Elastický pás : 80.0% polyester, 20.0% elastan
Určeno pro
ženy na fitness (na druhy cvičení se silnými otřesy: step aerobik, běh, skákání na trampolíně atd.).
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Proč nosit sportovní spodní prádlo?
Při sportování je poprsí namáháno více, než jak je tomu při každodenních aktivitách. V závislosti na náročnosti sportovní aktivity a intenzitě otřesů může mít žena pocit trojnásobně až pětinásobně těžšího poprsí. Přesto až 59 % žen cvičí v klasických podprsenkách, které neposkytují dostatečné zpevnění. Sportovní podprsenka zmírňuje pohyb poprsí při sportu a zajišťuje jejich menší zatěžování.
Zdravé poprsí
Nezáleží na tom, jak velké máte poprsí. Ale pokud není zpevněno správným oblečením, hrozí jejich předčasné ochabnutí nebo bolest při sportu. Na druhou stranu i přílišné zpevnění (příliš těsná podprsenka) může poprsí škodit: vždy si vybírejte oblečení dle velikosti vašeho poprsí a dle typu cvičení. Sportovní oblečení má zajistit ochranu poprsí a nebránit jejich přirozenosti.
Jak správně vybrat podprsenku?
Výrobek vždy vybírejte dle typu sportovní aktivity: slabé otřesy (chůze, pilates, jóga, strečink), střední otřesy (gymnastika, tanec), či silné otřesy (trampolíny, step, kardio trénink). Doporučujeme vám, abyste vždy přizpůsobily výběr podprsenky danému typu aktivity. Např. nikdy nenoste podprsenku určenou ke tlumení silných otřesů, pokud to není nutné. Při sportu je důležitý i přirozený pohyb prsou.
Proč je podprsenka Shape+ vhodná na sporty, při nichž dochází k silným otřesům?
Tato zpevňující* podprsenka Shape+ je určená na sporty, při nichž dochází k silným otřesům, jako je např. step aerobik, běh, skákání na trampolíně. Podprsenka dobře kryje a lze ji nosit i jako top. Záda ve sportovním, tzv. plaveckém střihu s nastavitelnými ramínky (z funkčního odvětraného materiálu). Je bez kostic a opatřena vycpávkami. *V porovnání s běžnými podprsenkami snižuje o otřesy poprsí o 42 %.
Jak vybrat správnou velikost?
Správná velikost podprsenky zajistí zpevnění poprsí a zároveň pohodlí. Pro výběr správné velikosti si změřte obvod poprsí: * Obvod poprsí měřte bez podprsenky. * Stoupněte si před zrcadlo. * Uchopte metr vodorovně a změřte obvod v horní části zad a přes spodní část lopatek. * Změřte objem svého poprsí v místě, kde má největší objem. Prsy nestlačujte. Tyto míry vám s pomocí tabulky pomohou zjistit správnou velikost podprsenky.
Jak probíhá výroba a vývoj sportovního spodního prádla Domyos?
Naše modely byly vyvinuty s ohledem na maximální pohodlí a omezení zdravotních problémů: *nepoužíváme kostice (mohou způsobovat poranění a stlačovat uzliny), *šití je omezeno na minimum (jsou nedráždivé), *používáme materiály, které odvádějí vlhkost od těla (jsou pohodlné a nedráždí pokožku).
Jak je testováno spodní prádlo Domyos?
Všechny naše výrobky jsou testovány v laboratoři, kde je ověřována míra zpevnění poprsí (pomocí simulace zátěže při sportu). Následně je výrobek hodnocen od 1 do 5: 1: lehce zpevňující, 3: středně zpevňující, 5: vysoce zpevňující. *Naše sportovní podprsenky zaručují snížení otřesů poprsí v porovnání s podprsenkami na běžné nošení. Podprsenky Domyos snižují otřesy poprsí od 10 % (stupeň 1) do 50 % (stupeň 5).
Nahoru