Dámské 3/4 kalhoty Shape+ na fitness růžové

Ref.
8327066
Výhody výrobku
SHAPE+ pro krásnější křivky vašeho těla. Domyos pro vás vytvořil 3/4 kalhoty s efektem plochého bříška! Široký pas opticky zeštíhluje břicho a boky.
Efekt plochého bříška
Široký pas opticky zeštíhluje břicho a boky.
Volnost pohybu
Materiál z polyamidu a elastanu se přizpůsobí každému pohybu.
Hebkost
Polyamidový materiál je velmi příjemný na dotek.

VLASTNOSTI

Složení
Pas: 67 % polyamid, 33 % elastan. Kalhoty: 92 % polyamid, 8 % elastan.
Určeno pro
ženy na fitness (posilování a zpevňování svalů).
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Řada Shape+
Výrobky z řady Shape+ byly vyvinuty proto, aby se ženy ve svém sportovním oblečení cítily krásné. Výrobky zvýrazňují postavu a sportovkyně se tak mohou se sebedůvěrou věnovat sportovním aktivitám. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je můžeme neustále vylepšovat.
Kalhoty Shape+
Jde o řadu výrobků, které opticky zeštíhlují pas. Díky materiálu na bázi polyamidu a elastanu pas zeštíhluje a zpevňuje bříško. Silueta je zvýrazněna a vy se díky pevnějšímu tělu cítíte krásnější.
Regular či Slim – jaký střih si vybrat?
Střih slim kopíruje křivky těla a opticky prodlužuje nohy. Kalhoty střihu slim lze nosit s dlouhým, volným topem zakrývajícím boky a hýždě, nebo s krátkým přiléhavým svrškem.
Délka nohavic
3/4 kalhoty jsou vhodné pro nižší i vyšší postavy. Černý nebo barevný svršek zvýrazní křivky a dlouhý a splývavý top naopak skryje nedokonalosti.
Testování výrobku
Optické zeštíhlení postavy: 81 % uživatelek* potvrdilo, že se díky těmto kalhotám zvýrazňujícím siluetu cítí krásnější. Efekt plochého bříška: široký pas opticky zeštíhluje břicho a boky. 94 % uživatelek* na sobě pozorovalo efekt plochého bříška. *Testováno 320 ženami.
Nahoru