Dámské 7/8 bezešvé legíny na jógu melírované růžové

Ref.
8491791
Výhody výrobku
Hledáte opravdu pohodlné oblečení na jógu? Díky bezešvé technologii vás nic nebude svírat ani škrtit a budete se moci soustředit na samotné dýchání.

3 DOSTUPNÉ BARVY

Volnost pohybu
Pružný materiál poskytuje volnost pohybu.
Odvod potu
Funkční materiál absorbuje tělesnou vlhkost a odvádí ji od těla.
Nižší podráždění pokožky
Funkční bezešvý materiál, který nikde nedře ani nedráždí pokožku.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 58.0% polyamid, Hlavní materiál : 38.0% polyester, Hlavní materiál : 4.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
dynamické druhy jógy: aštanga, vinyasa, power, hot jóga...
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Perte v pračce max. na 30 °C. Nesušte v sušičce. Nežehlete. Způsob údržby oblečení má vliv na životní prostředí. Oděv proto nepředpírejte. Při praní na 30 °C se spotřebovává až o 37 % méně energie než při praní na 40 °C. Používejte prací prostředky šetrné k životnímu prostředí.

DALŠÍ INFORMACE

7/8 legíny na jógu
Legíny poskytují při cvičení jógy naprostou volnost pohybu. Tenké a hebké oblečení připomínající druhou kůži kopíruje každý pohyb a přináší naprosté pohodlí i při obrácených pozicích.
Vývoj vybavení na jógu:
Při cvičení jógy je velmi důležité cítit se v oblečení pohodlně. Tuto řadu oblečení jsme vyvinuli tak, aby vám přinesla maximální pohodlí. Naše výrobky jsou propracovány tak, abyste se mohli plně soustředit jen na cvičení a dýchání. Všechny výrobky se testují v praxi a díky názorům uživatelů je neustále vylepšujeme.
Pro koho je určena dynamická jóga (aštanga, hot jóga...)?
Dynamická jóga je vhodné pro všechny, kteří se věnují primárně jinému sportu – běhu, potápění, surfování, tedy sportu, který vyžaduje soustředění, výdrž, odolnost a ohebnost. Protože jóga představuje ideální doplňkové cvičení, není divu, že se jí věnuje stále více vrcholových sportovců, kterým napomáhá dosahovat lepších výsledků.
Nahoru