Dámské 7/8 fitness legíny 120 černé

Ref.
8405276
Výhody výrobku
Tyto legíny prostě milujeme – jsou pohodlné, stylové a s praktickou kapsičkou. Prolamovaný materiál v kolenní jamce zlepšuje prodyšnost. Z mnoha barevných provedení si vybere každý!

4 DOSTUPNÉ BARVY

Odvod potu
Prodyšná látka rychle schne a udrží tělo v suchu.
Pružnost
Pružný materiál zajišťuje pohodlí a volnost pohybu při sportu.
Neprůhlednost
Materiál je neprůhledný za každé situace.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 87.0% polyester, Hlavní materiál : 13.0% elastan Všitý díl : 88.0% polyester, Všitý díl : 12.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Pohodlný a hebký materiál
Hebký a pohodlný materiál pro pohodlné cvičení.
Vyšší pas
Středně vysoký pas zajišťuje dobré držení legín v pase po celou dobu posilování.
Kapsička na telefon
Do vnější kapsičky můžete uložit klíč od skříňky či telefon.
Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?
Samozřejmě! Všechny použité textilie jsou podrobeny přísnému testování v laboratořích, aby jejich nošení bylo příjemné a bezpečné. Ověřujeme odolnost barev, odolnost vůči častému praní, schopnost odvádět pot... mezi námi, říkáme tomu „test na mučidlech“. A potom? To je všechno? Nikoli, pokračujeme v testování. Výrobky testují sportovci, jako jste vy. Nasloucháme jejich dojmům a připomínkám a vylepšujeme, co je potřeba. Teprve potom je výrobek připraven k prodeji!
A pokud s výrobkem nejsem spokojen?
Výrobky, s nimiž nejste spokojeni, můžete vrátit v každé prodejně Decathlon do 365 dnů ode dne nákupu (nevztahuje se samozřejmě na propocená trička a jiné viditelně používané výrobky). Existuje také možnost bezplatného zapůjčení výrobku k týdennímu otestování (částka odpovídající ceně výrobku je po dobu výpůjčky blokována na vašem bankovním účtu), abyste měli jistotu, že si kupujete skutečně to pravé!
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Webové stránky: sustainability.decathlon.com. Více na videu: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
Nahoru