Dámské 7/8 legíny 560 na cvičení černé s potiskem

Ref.
8518632
Výhody výrobku
Slušivé legíny z pružného a zeštíhlujícího materiálu. Materiál je neprůhledný za každé situace. Legíny s vysokým pasem vás nutí k držení lepšího postoje.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Pružnost
Díky příměsi elastanu je materiál velmi pružný.
Odvod potu
Materiál odvádí pot, výrobek je vybaven síťovinovým dílem na bedrech.
Neprůhlednost
Materiál zůstává neprůhledný i při náročných pozicích.
Zeštíhlující efekt
Podtrhují linii vašich nohou a boků.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 70.0% bavlna, Hlavní materiál : 30.0% elastan Všitý díl : 65.0% bavlna, Všitý díl : 27.0% polyester, Všitý díl : 8.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Základní koncepce výrobků na cvičení a pilates
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelné tréninky nenáročného cvičení či pilates (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) a udržování se v kondici a dobrém zdraví. Naši vývojáři navrhli výrobek tak, aby byl prodyšný a pohodlný. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Když je v sázce pohodlí našich zákazníků, děláme vše proto, abychom našli řešení
Konec ustřiženým štítkům, které během sportování škrábou. Štítky už nenašíváme přímo na výrobek, ale na malý látkový díl. Můžete ho tudíž odstřihnout bez obav, že oblečení poškodíte nebo že vás bude při cvičení škrábat.
Výrobek byl testován a schválen sportovci
Výrobky podtrhující a zeštíhlující postavu jsou testovány v našich laboratořích SportsLab a v praxi ženami při hodinách fitness a pilates. Tyto testy prokázaly, že zeštíhlují boky i nohy. Neprůhledné a zeštíhlující legíny na fitness si ihned zamilujete!
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
Kvalitní výrobky za nízkou cenu, jak je to možné?
V Decathlonu výrobky sami navrhujeme, vyrábíme a pak prodáváme v našich pobočkách po celém světě. Díky tomu máme plně pod kontrolou všechny „životní etapy“ našich výrobků, od prvního nákresu až po prodej koncovým zákazníkům, a samozřejmě vše mezi tím: vývoj a výrobu výrobku, zabalení, dopravu, prodejní strategii a prezentaci... Naším cílem je nabízet co nejkvalitnější výrobky na cvičení a pilates za co nejnižší cenu dostupnou všem.
Nahoru